leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Hakkımızda

Menekşe yağı cilt hastalıklarına faydalıdır. Ciltte oluşan egzamaları tedavi edici etkisi vardır. Terleterek vücutta ki toksinleri atmaya yardımcı olur. Menekşe yağının antiseptik özelliği vardır. Yağlı ciltlerde ki akneye iyi gelir. Menekşe yağı saç diplerine masaj yaparak uygulandığı takdirde saçlardaki kepeğe iyi gelmektedir.

Aynı zamanda saçlara doğal bir parlaklık verir ve nemlendirici etkisi vardır. Boğaz ağrılarına, vücutta herhangi bir darbe sonucu oluşan şişkinliklere, soğuk algınlığına romatizmalara iyi gelmektedir. Menekşe yağının faydaları arasında  mide şişkinliğine iyi gelmesi de vardır.

Cildinin ve teninin güzel görünmesini herkes ister. Birçok kişi pürüzsüz bir cilde sahip olarak, ışıl ışıl teniyle herkesin farkına varacağı bir güzelliğe sahip olmayı arzu eder. Pırıl pırıl parlayan ve ışıldayan bir cilde sahip olmak için peki ne yapılmalıdır? Menekşe yağı, salatalık yani hıyar özü, limon ve daha birçok bitkinin kullanılmasıyla elde edilen çok çeşitli kremler, yağlar, jeller hazırlanarak kullanıma sunulur. Özellikle hanımların gözdesi bu kremler, jeller günümüzde erkekler tarafından da ilgiyle karşılanmakta ve sıklıkla satın alınarak kullanılmaktadır. Tabii güzel ve bakımlı bir cilde kim sahip olmak istemez ki? Bakımlı ve ışıl ışıl parlayan bir cildin yanında sağlıklı görünen, pırıl pırıl parlayan saçlar da herkesin gözdesi haline gelir. Saçlarınızın sağlıksız olmasından, bakımsız görünmesinden, çok çabuk kırılmasından ve yıpranmasından mı yakınıyorsunuz? Artık bu dertleriniz çözüme kavuşacak ve şifanızı bulacaksınız. Menekşe yağı sayesinde pırıl pırıl görünen, sağlıklı ve bakımlı saçlara kavuşmak artık çok kolaydır. Ayrıca yıllar geçtikçe saçlarınızın dökülmesinden de yakınmayın. Bu şifalı bitkinin yağı saç dökülmesini de engeller. Saçlara canlılık kazandırır ve uygun nem seviyesinde tutar. Tüm bunların sonucunda da saçlarınız harika bir görüntüye kavuşur.

Cilt hastalıklarından da birçok insan yakınmaktadır. Deride oluşan ve kendiliğinden açılan yaralar cildin pürüzlü ve kötü görünmesine sebep olur. Bir de bu şekilde cilt hastalıklarına sahip olmak herkesin canını sıkar. Özellikle aloe vera gibi menekşe yağı da bu tür cilt hastalıkları için bire birdir. Sedef hastalığı, egzama başta olmak üzere daha birçok deri hastalığı için bu şifalı bitkilerin özlerini, jellerini ve yağlarını kullanabilirsiniz. Bu faydalı bitkiler sayesinde şifanızı bulmanız oldukça kolay olacaktır.

 

  

  

  

  

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

MENEKŞE YAĞI

Bu firmaya ait kayıtlar 1195. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...