Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 MAVERA SARAYLARI-Istanbul-BAŞAKŞEHİR-emlak-satilik-daire-konut-ev-luks-residence-rezidans-villa-peyzaj-ofis-yeni-proje-yapi-markali-marka-ozel-projeler-huzur-eglence-doga-ulasim-adres-konak-bahce-havuz-park-yerlesim-alisveris-guvenlik-site-konsept-yesil-kule-apartman-fiyat-al-satinal-satin-nekadar-tasarim-mimarlik-muhendislik-insaat-firma--Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English

Hakkımızda

 
-Mavera Sarayları yalnızca 3 blok ve 56 adet evden oluşan her katta 2 ev ile 2 asansör bulunan az katlı butik site yapısına  sahiptir.

-Proje Osmanlı ve Selçuklu saray motifleriyle işlenmiş özel prekast işlemeli blok cephe mimarisiyle Başakşehir'in 5. etabının en  önemli bulvarı olan Ertuğrul Gazi Bulvarı üzerinde göz kamaştırıcı güzelliğiyle yerini alacaktır.

-Blok girişleri oyma ahşap kapılar,özel tasarım avizeler ve duvar kaplamalarıla şekillendirilerek saray girişi ihtişamını yansıtacak  şekilde dizayn edilmiştir.

-Peyzajda saray temalı,detaylarında geçmişe göndermeler yapan tasarıma yer verilmiştir.Su kanalları ve göletler,çeşitli fıskiyeler  (mantar fıskiye,mermer fıskiye),yetişkin ağaç çeşitleri,çinili çeşme mermer merdivenler ve küpeşteler,şelaleler ve bitki  şekillendirmeleriyle zenginleştirilen peyzaj tasarımını gece için tasarlanan özel ambiyans aydınlatmaları taçlandırmaktadır.

-Peyzaj mimarisiyle bütünlük sağlayacak şekilde kombine edilmiş doğal taş ahşap deck ve ya mermer kaplı aktivite alanları ve  yürüme yolları sitede yaşayanlara her adımda sıradışı bir yerde yaşadıklarını hissettirecektir.

-Her ev için 3 araçlık kapalı otopark yerleri ayrılmıştır.Kapalı otopark alanından evlere,cafe/restoranlara sağlılı yaşam merkezine ve  peyzaja doğrudan erişim imkanı sunulmaktadır.

-Osmanlı mimari motifleriyle tasarlanmış cafe restoran binasından spor alanı ve havuzlara asansörle doğrudan erişim imkanı  verilmiştir .Bu alanda yer alan açık ve kapalı oturma bölümlerisite içinde çeşitli aktiviteleri yapma imkanı sunacaktır.

-Mavera Saraylarında güçlü komşuluk ilişkilerini destekleyecek toplantı,sohbet ve tören salonları mescidler çocuklar için kapalı  alanda playstaition ve çeşitli oyunlar oynayabilecekleri aktivite alanı bulunmaktadır.Açık ve kapalı çocuk oyun salonları evde  ebeveynler tarafından TV monitöründen izlenebilmektedir.

-Kreş ve gündüz bakım evi yapılabilmesi amacıyla özel bir bölüm yer almaktadır.

-İçerisinde 2 adet kapalı ve ısıtmalı yüzme havuzu,fitness salonları,hamam,sauna,buhar odaları ve vitamin bar bulunan sağlıklı    yaşam merkezi yer almaktadır.

-Site geneline ve evlerin içlerine kesintisiz güçüreten full jeneratör sistemi tesis edilmektedir.

-4/24 CCTV kamera sistemiyle desteklenen site güvenlik merkezi oluşturulmuştur.
Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

MAVERA SARAYLARI

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=21436): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

MAKRO İNŞAAT

Bu firmaya ait kayıtlar 16984. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...