Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 MARMARİS AKYAKA AZMAK NEHRİ-Muğla-MARMARİS-akyakada-azmak-nehrine-nasil-gidilir-nerede-river-holiday-in-marmaris-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Mekan Bilgisi

Akyaka
 
Antik çağlardan beri üzerinde yerleşim olduğuna inanılan Akyaka, yakın yıllara kadar gözlerden uzak küçük bir balıkçı köyü olarak kalmıştı. Akyaka’nın geniş kitleler tarafından tanınması 1970’lere dayanır. O yıllarda çok küçük çaplı da olsa turizm faaliyetleri başlamıştır.

Çevre il ve ilçelerden ve büyük şehirlerden gelen ziyaretçiler Akyaka’nın bakir doğası, yazın bile hiç kesilmeyen meltemi için Akyaka’da yazlık evler, turistik tesisler inşa etmeye başlamışlardır. 1980’lerdeki turizm patlaması ile birlikte Akyaka bugünkü "turistik belde" görünümünü almıştır.

Akyaka, 1971 yılında muhtarlık ve 1992 yılında belde ilan edilmiştir


 
Muğla Akyaka Gökova'da bulunan Azmak Nehri, bölgenin sahip olduğu zenginliklerden biridir.
 
Akyaka'da tatil yaptığınız günlerde mutlaka Azmak Nehri'ne gitmenizi öneririz. Muhteşem bir manzara eşlik edecek olan  her adımda huzur hissedeceksiniz.Nehrin kıyılarında birçok balıkçı lokantaları bulunuyor.
 
Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

MARMARİS AKYAKA AZMAK NEHRİ

Bu firmaya ait kayıtlar 32572. kez ziyaret edilmektedir.

Benzer Mekanlar


... Yükleniyor ...

KONAKLAMA


... Yükleniyor ...