leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle
tst

Hakkımızda

Marintek Doğa Sporları

Marintek Doğa Sporları, Marintek Grubunun, Sualtı Malzemeleri, Bisiklet, Kış Sporları ve Outdoor malzemeleri dağıtımı konusunda faliyet gösteren şirketidir.

Şirketimiz 1989 yılından beri Cressi-sub dalış malzemeleri, 1994 yılından beri de Scubapro dalış malzemeleri ve BAUER solunum havası kompresörlerinin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

Bisiklet bölümümüz ise dünyanın önde gelen bisiklet firmalarından olan SCOTT´un yanısıra Giro ve Bell kaskları ile Blackburn aksesuar markalarının distribütörlüğünü yürütmektedir.

Kar ve Kış sporları grubumuzda faaliyetine ilk olarak, 2006 Kasımında, kendi alanında en prestijli markalardan kabul edilen Dynastar-Lange, K2, Ride, Marmot, Scott, Giro markalarının temsilciliğine başlamış olup, 2007 yılında, bünyesine West Scout ve Montana markalarınıda katmıştır.

Şirketimizin amacı, her seviyede kullanıcıya dönük en iyi alternatif spor malzemeleri seçeneğini sunarak bu sporların en iyi şekilde yapılabilmesini sağlamaktır.

Aktif yaşam tarzına ve alternatif sporlara gönül vermiş yönetim ekibimiz her zaman daha fazlasını daha iyi bir şekilde sunmayı hedeflemektedir.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

MARİNTEK DOĞA SPORLARI MALZEMELERİ BOATSHOW STAND-Fair Arena Standı

Bu firmaya ait kayıtlar 15229. kez ziyaret edilmektedir.