Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 MANGAL PLUS GAZİEMİR-Izmir-GAZİEMİR-kofte-kasarli-komurde-izgara-iskender-adana-pilic-sis-corba-titiz-hijyenik-hizmet-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle
tst

Hakkımızda

MANGAL PLUS İzmir doğumlu, yenilikçi, klasik lezzetleri modernize etmiş, geleneksel yapıyı bozmadan farklılık yaratmış bir markadır. Mottosu müşterilerini en kaliteli ürün, güler yüzlü hizmet, mükemmel lezzet ve en uygun fiyatla buluşturmaktır. Türkiye’nin önde gelen tedarikçi markalarıyla birlikte oluşturulan menüsü oldukça zengindir; yeni nesil kebap, ızgara et – tavuk ve döner  konseptidir. Geleneksel tatları modernize etmiş, kendine özel sosları ile konusunda lider olma hedefindedir.

 

Mangal Plus kendi konseptinde kalite-fiyat dengesinde fark yaratmak üzerine yola çıkmıştır. Sektörde 20 yıldır tecrübesi olan ve şu anda yurtdışında 5 ayrı markanın sahibi olan grubun; öncelikle Türkiye sonrasında tüm dünya metropollerinde yer almasını hedeflediği projesidir.

 Mangal Plus şubeleri

·       2011 Kasım ayında İzmir Egepark AVM ,

·       2012 Nisan ayında İzmir Optimum AVM

·       2012 temmuz ayında Bağdat/IRAK  MaxiMall

·       2013 Temmuz  2013  İstanbul VIALAND  

·       2013 Ağustos  Bağdat/IRAK MansourMall

·       2014 Mayıs  İzmir KARŞIYAKA ÇARŞI

 

Böylece Türkiye de dört ; toplamda  altı şubeye ulaşılmıştır.

 

Grup; doğru ve emin adımlarla büyüme prensibi ve tüm alt yapı çalışmalarını sağlıklı oluşturabilmek için tüm bu yatırımlarını kendi bünyesinde gerçekleştirmiştir. 2015 yılında markayı büyütme ve geliştirme adına franchising vermeye başlayacaktır.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

MANGAL PLUS GAZİEMİR

Bu firmaya ait kayıtlar 7830. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...