leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
Izmir
fx
English
KARŞIYAKA HAYVAN BARINAĞI
Bu firmaya ait kayıtlar 86514. kez ziyaret edilmektedir.
Adres
Ali Alp Böke Cd. Türkiye/Izmir/KARŞIYAKA
Tel
: 0232 367 77 11
 · Sanal Tur --
Foto Galeri
Fotoğraf Gönder
Video Galeri
Video Gönder
Arşiv Paylaş
Seyahatnameden
Duyurular

... Yükleniyor ...
Araç Kiralama
Otel Rezervasyon
Anı Defteri

... Yükleniyor ...
+ Anı Paylaş
Mekan Bilgisi
Örnekköy Köpek Bakımevi’nde yaklaşık 600 köpek bulunmaktadır. Sokakta yaşama şansı bulunmayan, yalnız, kaderine terk edilmiş köpekler anlık kontrol altında, bakımevimizde refah içinde barındırılmaktadır. Bakımevimizde ikamet eden insan canlısı dostlarımızın temel ihtiyacı olan beslenme sorununun aşılması için makarna ve stoklarımızda bulunan yüksek kaliteli kuru mama kullanılmaktadır. Ekip araçlarımız, ailemizin vazgeçilmez bir parçası olan hayvanlarımız için günlük olarak fabrika ve okul gibi kurumlardan yiyecek toplamaktadır.
 
Barındırılan sakinlerimizin genel sağlık taraması, aşı uygulamaları, hayvanlarımızı ve barınak alanını kapsamak suretiyle parazit mücadelesi, kontrolsüz üremenin önüne geçmek maksadıyla gerçekleştirilen kısırlaştırma operasyonlarını Örnekköy Polikliniğimiz’de görevli veteriner hekimlerce düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Sokağa terk edilen köpeklerin sahiplenebilecek olanları kısırlaştırılarak, aşıları tamalanmakta ve Örnekköy Polikliniğimiz’de bulunan sahiplendirme bölümlerinde sizleri beklemektedir.
 
Bakımevimizde gönüllü olarak çalışmak isteyen hayvanseverler, Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne ulaşarak koşulları öğrenebilir ve gerekli şartları yerine getirerek bakımevimizde görev alabilirler. Bakımevi eğitim çalışmalarımız kapsamında, ilk ve ortaöğretim kurumları ile üniversitelerden talepler doğrultusunda; hayvan bakımı, beslemesi, hayvan hakları, yerel yönetimlerin görevleri gibi konularda, öğrencilerimizi bilgilendirme hedefi ile okul seminerleri düzenlenmektedir. Ayrıca öğrenci gruplarının bakımevimizi ve hizmet birimlerimizi ziyaret ederek hayvanlarla birebir temas etmeleri sağlanmakta ve hayvan sevgisinin gelecek nesillere aşılanması yönünde uygulamalı eğitim çalışmaları sağlanmakta ve hayvan sevgisinin gelecek nesillere aşılanması yönünde uygulamalı eğitim çalışmaları yapılmaktadır. Öğrencilerin sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde hayvan hakları ve kentlilik konularında yaptıkları çalışmalara Müdürlüğümüz’ce her türlü katkı sağlanmaktadır.
Benzer Mekanlar

... Yükleniyor ...
Konaklama

... Yükleniyor ...
Alışveriş

... Yükleniyor ...
Konum Haritası

Yükleniyor !..
Paylaşalım
Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle
Mekan360.Com, 360, Sanal Gezinti, Sanal Tur, Sanal 360, Panorama, Panoramik, Virtual Tour,3 boyutlu360 ,3d,360 degree virtual,360 derece,360 derece İstanbul,360 derece şehir,360 derecelik fotoğraf,360 foto,360 fotoğraf,360 mekan,360 okul,360 one vr,360 panorama,360 photography,360 prodiksiyon,360 prodüksiyon,360 sanal gezinti,360 sanal tur,360 sanaltur,360 tr,360 vr,360 şehir,360foto,360tr,3d,3d 360,3d Fotograf,3d Fotoğraf,,3d foto,3d fotoğraf,3d fuar,3d hastane,3d müze,3d otel,3d panorama,3d panoramas,3d stüdyo,3d virtual tour,3d şehir,3d360,Sanal fuar,Sanal gezinti,Sanal müze,Sanal şehir,belediye 360, ,insaat 360,interaktif 360,ipix,kr pano,krpano,kuresel ,küresel 360,küresel foto,medya,medya360,mekan,okul360,panaromik,panaromik çekim,panoramic virtual tour,,panoramik fotoğrafcılık,panoramik İstanbul360,şehir portalı,otel portalı,turiz portalı,city portal,otel , markalı konut,mermer portalı ,hastane,okul,restaurant,yeme içme, alışveriş,gezi,sanaltur,sanalgezinti,mekan,mekan portalı,belediye,kentsel projeler, yapı,emlak ,kentrehberi