Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 KARŞIYAKA HAYVAN BARINAĞI-Izmir-KARŞIYAKA-barinak-kopek-it-hayvanlar-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Mekan Bilgisi

Örnekköy Köpek Bakımevi’nde yaklaşık 600 köpek bulunmaktadır. Sokakta yaşama şansı bulunmayan, yalnız, kaderine terk edilmiş köpekler anlık kontrol altında, bakımevimizde refah içinde barındırılmaktadır. Bakımevimizde ikamet eden insan canlısı dostlarımızın temel ihtiyacı olan beslenme sorununun aşılması için makarna ve stoklarımızda bulunan yüksek kaliteli kuru mama kullanılmaktadır. Ekip araçlarımız, ailemizin vazgeçilmez bir parçası olan hayvanlarımız için günlük olarak fabrika ve okul gibi kurumlardan yiyecek toplamaktadır.
 
Barındırılan sakinlerimizin genel sağlık taraması, aşı uygulamaları, hayvanlarımızı ve barınak alanını kapsamak suretiyle parazit mücadelesi, kontrolsüz üremenin önüne geçmek maksadıyla gerçekleştirilen kısırlaştırma operasyonlarını Örnekköy Polikliniğimiz’de görevli veteriner hekimlerce düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Sokağa terk edilen köpeklerin sahiplenebilecek olanları kısırlaştırılarak, aşıları tamalanmakta ve Örnekköy Polikliniğimiz’de bulunan sahiplendirme bölümlerinde sizleri beklemektedir.
 
Bakımevimizde gönüllü olarak çalışmak isteyen hayvanseverler, Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne ulaşarak koşulları öğrenebilir ve gerekli şartları yerine getirerek bakımevimizde görev alabilirler. Bakımevi eğitim çalışmalarımız kapsamında, ilk ve ortaöğretim kurumları ile üniversitelerden talepler doğrultusunda; hayvan bakımı, beslemesi, hayvan hakları, yerel yönetimlerin görevleri gibi konularda, öğrencilerimizi bilgilendirme hedefi ile okul seminerleri düzenlenmektedir. Ayrıca öğrenci gruplarının bakımevimizi ve hizmet birimlerimizi ziyaret ederek hayvanlarla birebir temas etmeleri sağlanmakta ve hayvan sevgisinin gelecek nesillere aşılanması yönünde uygulamalı eğitim çalışmaları sağlanmakta ve hayvan sevgisinin gelecek nesillere aşılanması yönünde uygulamalı eğitim çalışmaları yapılmaktadır. Öğrencilerin sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde hayvan hakları ve kentlilik konularında yaptıkları çalışmalara Müdürlüğümüz’ce her türlü katkı sağlanmaktadır.
Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

KARŞIYAKA HAYVAN BARINAĞI

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=2133): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 129204. kez ziyaret edilmektedir.

Benzer Mekanlar


... Yükleniyor ...

KONAKLAMA


... Yükleniyor ...