Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 KONAKKALE WEST-Istanbul-BAĞCILAR-canakkale-kepez-yeni-proje-markali-konut-0-daire-satilik-proje-konakkale-west-insaat-luks-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English

Hakkımızda

Torkam İnşaat olarak, grup şirketlerimizle beraber, Yönetim Kurulu Başkanımız Mahmut Dereli nezdinde, 23 yıldır İnşaat ve Yapı sektöründe faaliyet göstermekteyiz.
 
Bugüne kadar toplam 600.000 m2 alanlı ve 500 milyon $ tutarlı konutlar, ticari üniteler, alışveriş merkezleri, okullar ve otel gibi yatırım ve taahhüt işlerini tamamlamış bulunmaktayız.
 
Şirketimiz orta ve büyük ölçekli nitelikli ve markalı konut, rezidans projeleri ve butik çarşılar geliştirip, bu alanda yatırımlar yapmak suretiyle gayrimenkul sektöründe kontrollü ve istikrarlı büyüme hedefini benimsemiştir.
 
Türkiye, Bulgaristan ve Cezayir yatırımlarımız bu hedeflerimizin birer göstergesidir.
 
Yurt içinde ve yurt dışında teknolojik ve finansal gelişmeleri takip ederek, tüketici ihtiyaç ve beklentilerine uygun uluslararası standartlarda, ekonomik, güvenli ve estetik projeler üretmeye devam edeceğiz.
 
Bu çerçevede, tüm yaşam ortaklarımıza, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, banka ve finans kuruluşlarına ve tüm dostlarımıza saygılar sunarız.
 
Torkam İnşaat Yatırım A.Ş. 
Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

KONAKKALE WEST

TORKAM İNŞAAT GÜVENCESİYLE

Bu firmaya ait kayıtlar 7795. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...