leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

Uzun yıllara dayalı tecrübe ve bilgi birikimimiz ile iklimlendirme soğutma sektörüne ve ülke ekonomisine katkıda bulunarak değerli yatırımcılarımıza hizmet etme "amacı ve heyecanı" içindeyiz.
Şirketimiz çalışanları; Mühendislik etik değerlerine sonuna kadar sadık kalarak, doğaya ve binalara zarar vermeden çevreye ve insanlara saygılı davranarak faydalı ve fonksiyonel projeler tasarlayıp bunları uygulamayı prensip edinmişlerdir.
Gerçekleştirilen Hedefler ile Gelecekteki Hedeflerimiz referans listemizde görülen yapmış olduğumuz işler neticesinde almış olduğumuz teşekkür mektupları bizleri daha da motive etmiştir. Klima sektörüne daha fazla katkı yapmaya el birliği ile devam etmekteyiz.
Projelendirme, komple anahtar teslimi işler alanında, sektörümüzün önemli bir payına hizmet vermekten gurur duymaktayız.
Türkiye genelinde hizmet vermekte olan şirketimiz, Ege Bölgesine doğal gaz gelmesiyle birlikte hem ısıtma, hem de klima alanında da doğal gaz kaynak sistemleri içeren proje ve uygulamalara hizmet vermeyi planlamaktadır.
Isıtma soğutma, klima ve havalandırma (HVA/C) alanında, mühendislik hesapları, kontrollük, danışmanlık, tesisat ve taahhüt işleri (anahtar tesisler) yapmakta olan şirketimiz, sizlere de hizmet vermekten onur duyacaktır.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

KLİTERM MÜHENDİSLİK

Bu firmaya ait kayıtlar 9249. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...