Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 KAYISI ÇEKİRDEĞİ-Izmir-KARŞIYAKA-kayisi-kayisi-cekirdegi-kayisi-cekirdeginin-faydalari-kayisi-cekirdegi-ne-ise-yarar-kayisi-cekirdegi-nedir-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

 Kayısı çekirdeği cilt için son derece önemli bir besindir. Cildi besler, cilde doğal bir parlaklık kazandırır. Kayısı çekirdeği E, D, K ve A vitaminlerini içinde barındırması bakımından çok faydalıdır.
* Güzel bir tadı vardır. Ancak acı kayısı çekirdeği en faydalısıdır ama tüketmekte biraz zorlanabilirsiniz.
* Cildinizi kayısı çekirdeği tüketerek içten, aktarlardan temin edebileceğiniz kayısı çekirdeğinin ezilip damıtılması ile elde edilen kayısı çekirdeği yağı ile de dıştan kayısı çekirdeğinin faydaları ve cilt mucizelerinden faydalanabilirsiniz.
* Kayısı bitkisinin tohumu olan kayısı çekirdeğinin faydaları saymakla bitmiyor.
* Özellikle kansere karşı iyi bir kalkandır.


* İçeriğindeki B17 vitamini kansere karşı korunmada çok etkili bir vitamindir ve tüm kayısı çekirdeklerinde yoğun olarak bulunmakla birlikte en fazla acı kayısı çekirdeğinde bulunuyor. *Bu vitamin başka hiçbir besinde bulunmaz. Kayısı bitkisi gerçekten özel bir bitkidir ve küçücük çekirdeğinde çok büyük faydalar saklar. A, D, E, K vitaminleri kayısı çekirdeğinde bulunan önemli vitaminlerdir. Özellikle A vitamini sivilce ve akne problemlerini giderir. Yağlı ciltlerde müthiş bir düzenleyici olan kayısı çekirdeğinin faydaları arasında kuru ciltleri çeşitli yıpranmalardan korumak da vardır. Yağlı ciltlere göre çok daha çabuk yaşlanan kuru ciltler kayısı çekirdeği yağı ile korunabilir.
* Kırışıklıklarınız var ise özellikle 35 yaş sonrası ortaya çıkan ince kırışıklıklardan kayısı çekirdeği yağı ile kurtulabilirsiniz. Kayısı çekirdeğinin faydaları bu kişilerde gözle görülür ölçüde düzelme sağlamaktadır. Haftada iki kez kırışıklık şikayeti olan bölgelere uygulama yaparak kayısı çekirdeği yağından istifade edebilirsiniz.  
* Kayısı çekirdeği cilt ile ilgili oluşabilecek her türlü soruna tek başına bir ecza deposu gibi yaratılmıştır.
* Kayısı çekirdeğinin faydaları arasında selülitleri gidermek de bulunur. Aktarlardan temin edebileceğiniz kayısı çekirdeği yağı ile selülit sorunu olan bölgelere haftada bir uygulama yaparak şikayetinizi giderebilirsiniz. Uygulama yaparken gözeneklere iyice nüfuz etmesi için aşağıdan yukarıya doğru yağı tatbik etmeye özen gösterilmelidir.


 


Kayısı çekirdeği düzenli tüketildiği zaman kansere yakalanma riskini azaltır. Kayısı çekirdeği ayrıca içinde B17 vitaminini fazlaca barındırmasıyla da bilinmektedir. Kayısı çekirdeği yağ olarak kullanıldığı zaman selülit sorununa da iyi gelmektedir.

 

.

.

.

.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

KAYISI ÇEKİRDEĞİ

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=23381): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 5455. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...