leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English

Hakkımızda

 

 

Yeni Bir HayataHazır Olun

Dünya değişiyor. Türkiye daha hızlı değişiyor. Değişimin en yoğun yaşandığı yer şüphesiz İstanbul. En iyi örneği de Kartal. Dünyanın en büyük kentsel dönüşüm hareketi burada gerçekleşiyor. Çok yakın gelecekte Anadolu yakasının yeni merkezi Kartal olacak. Metro hattı geldi. Marinası, kültür ve sanat merkezi şimdiden hazır. Bu büyük dönüşümü daha da anlamlı yapan proje Mesa’dan geliyor:
 
Kapınızı Mutluluğa Açın

Mesa Kartall’dan size ferah, konforlu, benzersiz yaşam alanları. Girişten en üste, deniz manzaralı 32 kat. 1+1’den5+1’e, toplam 286 daire. 40 M²’den190 M²’ye daire seçenekleri.
 
Hayatınızı güzelleştirecek her şey Mesa Kartall'da. Açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, tenis kortu, spor salonları, kafe toplantı odası, çocuk kulubü, hobi odası ve daha fazlası... Şehrin tüm imkanları hemen yanı başınızda. Sizin ve sevdiklerinizin güvenliği bizim için önemli. Bu yüzden Mesa Kartall’da güvenliğiniz için her şey en ince ayrıntısına kadar planlandı. Mesela CCTV kamera sistemi ve görüntülü Intercom 7/24 hizmetinizde.
 
Betonarme yapı, en yeni teknolojilerle depreme dayanıklı olarak tasarlandı. Basınçlandırılmış yangın merdiveninden, duman egzosuna kadar hiçbir detay atlanmadı. İtfaiye asansöründen, yangın algılama ve SPRINKLER söndürme sistemine kadar her şey düşünüldü. Her kata özel bahçeler, benzersiz çevre düzenlemesi, 310 araçlık kapalı otopark alanı...
 
HayataKomşu Olun

Şehrin tüm stresini geride bırakın. Artık Mesa Kartall’dasınız. Anadolu Yakası’nın yeni merkezinde. Adalar tam karşınızda.
Deniz manzaralı daireler. Hem de E-5’in hemen yanında. Üstelik metro bağlantısı da hazır.

350 m Yakacık Metro İstasyonu
950 m Kartal Metro İstasyonu
8 km Pendik Marina
12 km Bostancı
13 km Sabiha Gökçen Havalimanı
22 km Kadıköy
23 km Boğaziçi Köprüsü

 

 

 

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

KARTALL MESA

MESA İNŞAAT

Bu firmaya ait kayıtlar 10795. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...