Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 KARTAL KÜLTÜR SANAT MERKEZİ-Istanbul-KARTAL-kartal-kultur-merkezi-360-derece-sanal-tur-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Mekan Bilgisi

İstanbulun Anadolu yakasında bulunan kültür sanat etkinliklerini desteklemek ve katılımı arttırmak için İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılmıştır.
Kartal Kültür ve Sanat Merkezi 2005 yılında hizmete açılmıştır.
Başbakanlarımızdan Bülent Ecevitin anısını yaşatmak amacıyla ''Ecevit'' adı verilmiştir.
Kartalın Kordonboyu mahallesinde yer alan kültür merkezi, kültür sanat sezonu boyunca sanatsal ve kültürel etkinliklere icra edilmektedir.
4 adet sinema salonu, kütüphanesi ve konferans salonuyla sanatseverlerini ağırlamakta ve kartallılara hizmet vermektedir.
Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

KARTAL KÜLTÜR SANAT MERKEZİ

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=7622): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 8694. kez ziyaret edilmektedir.

Benzer Mekanlar


... Yükleniyor ...

KONAKLAMA


... Yükleniyor ...