Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 KAPIKULE SINIR KAPISI-Edirne--edirne-kapisurlari-sinirkapisi-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Mekan Bilgisi

Kapıkule; Türkiye'nin en büyük, dünyanın ikinci büyük sınır kapısıdır.
İlk olarak 1930 senesinde Bulgaristan sınır karakolu olarak kurulmuşturç 1953 yılına gelindiğinde Bakanlar Kurulu kararı ile sınır kapısı haline getirilmiştir. Kapıkule Sınır Kapısı 2009 yılında büyük bir yenilenmeye gitmiş ve şuan ki modern görüntüsünü kazanmıştır.
Toplamda 330.000 metre kare alanda hizmet vermektedir. Ayrı ayrı Yolcu ve Tır bölümleri bulunup, bunlara ait ticari ve idari binalar bulunmaktadır. Üç ayrı noktada fiziki araç kontrol birimi ve X-Ray cihazları bulunmaktadır.
Vip binası mevcuttur. Tır bölümünde 5 adet giriş- 6 adet çıkış toplamda 11 peron, Yolcu bölümünde 11 adet giriş- 12 adet çıkış toplamda 23 adet peron bulunmaktadır. Ticari bina içerisinde bulunan hizmetler şunlardır: Duty Free Shop, Banka, Restoran ve benzer yemen ve içme mekanı, Market, Sigorta Hizmetleri.
Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

KAPIKULE SINIR KAPISI

Bu firmaya ait kayıtlar 3229. kez ziyaret edilmektedir.

Benzer Mekanlar


... Yükleniyor ...

KONAKLAMA


... Yükleniyor ...