leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Hakkımızda

Yarım asrı aşan tecrübesi, kurumsal yönetimi, kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışı, dinamik ve güçlü yapısı ile Kale Kilit, her geçen gün yatırımlarına hız vererek büyümekte, ulusal ve bölgesel yatırım gücüyle ülke ekonomisine ciddi katkı sağlarken, sanayi üretiminde önemli bir rol oynamaktadır.


Kale Kilit, Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşu arasında 270. sırada yerini almanın yanı sıra Türkiye sınırlarını aşarak dünyanın sayılı markaları arasına girmeyi başarmış lider kilit üreticisidir.

Teknolojiyi yakından takip eden ve makine parkını bu paralelde geliştiren Kale Kilit, 35.000 m2 kapalı alana sahip entegre üretim tesislerinde 1630 çalışanı ile günde 100.000 adet kilit ve 50.000 adet barel üretim kapasiyle “güvenliği ve kaliteyi” kusursuz bir şekilde müşterilerine ulaştıran Kale Kilit, üretim ve satış hacmiyle “lider ve öncü kilit üreticisi” olmaya devam etmektedir.

Kale Kilit, bilgisayar denetimli ve otomasyona dayalı üretim hattıyla tüketiciye güvenli bir hayat sunmak için üretim yapmaktadır. Kale Kilit 9 ürün grubu altında 350’nin üzerinde ürün seçeneği ile her ihtiyaca uygun yenilikçi çözümler sunmaktadır.
 

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

KALE KİLİT YAPI FUARI 2011-Fair Arena Standı

Bu firmaya ait kayıtlar 3202. kez ziyaret edilmektedir.