leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Hakkımızda

KALE BALATA Türkiye yedek parça piyasası için kavisli fren, disk fren ve debriyaj balataları üretmeyi hedefleyerek 1976 yılında İstanbul Maslak'ta üretimine başlamıştır. Ülkemizde gelişen Türk otomotiv sektörü ve artan üretim  miktarlarına paralel olarak Kale Balata'da üretim hedeflerini genişleterek orijinal ekipmana ürünlerini sunabilmek için gerekli yatırımlarına 1980'li yıllarda başlayarak gerçekleştirmiştir. Textar GmbH/Almanya ile 1985 yılında yapılan teknolojik işbirliği sayesinde bugün ürettiği kaliteleri ile yakalamış olduğu yüksek uluslararası standart, kalite ve performansı ile otomotiv endüstrisi fren ve sistem üreticileri tarafından ülkemizde kendi sektörünün lideri olarak kabul edilmiştir. Kale Balata ulaştığı ileri teknoloji ürünleri ile beraber Dünya pazarlarına da açılmaktadır. Gelecek için esnek olunması gerekliliğine inanan firmamız, müşterileri ile oluşturulan ortak çalışmalarında, öğrenme temeline dayalı politikası sonucunda ulaşılan yüksek teknolojisi ile tüm müşterilerine kaliteli mamuller üretmektedir.
Bu anlayışın gelecek yıllarda da devam debilmesi için  bugünden  ekonomik  performansı  yüksek ve çevre ile dost olan çözümler üretmektedir. Günümüz üretim ve ticaret anlayışına hakim olabilmek sürekli değişiklikler yapmaktan geçer. Globalleşen pazarda yer almamızın sebebi; yüksek teknolojili ve kaliteli mamullerle en iyi hizmeti vermemizdir.
Çevre ile dost, emniyetli ve rekabet edebilen mamuller üretmek asıl gayemizdir.
 
Kale Balata 1992 yılında Asbestsiz Balata üretimini yurdumuzda ilk defa gerçekleştirerek bu alanda öncü olmakla yetinmeyip daha ileri teknoloji kullanarak üretilebilecek ekolojik balata çalışmalarını sürdürmektedir.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

KALE BALATA AUTOMECHANICA FUAR STANDI-Fair Arena Standı

Bu firmaya ait kayıtlar 4078. kez ziyaret edilmektedir.