Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 KAKAO KREMİ-Izmir-KARŞIYAKA-kakao-kakao-kremi-kakao-kremi-ne-ise-yarar-kakao-kremi-nedir-kakao-kreminin-faydalari-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

HakkımızdaKakao kreminin en önemli özelliği vücuttaki çatlakları gidermesidir. Vücutta bulunan çatlaklara düzenli bir şekilde masaj yaparak uygulandığı zaman etkili sonuç alınacaktır. Kakao kreminin içerisinde barındırdığı E vitamini cilt için oldukça faydalıdır. Kakao kremi özellikle bayanlar tarafından yazın bronzlaşmak için kullanılır.

Kakao ağacının yemişlerinden elde edilen yağ olan kakao yağı uzun bir raf ömrüne sahiptir ve başta çikolata olmak üzere gıda sektöründe sıkça kullanılmaktadır. Yağ,antioksidan özelliği ile cilt bakım ürünleri ve diğer kozmetik ürünlerde önemli bir bileşen olarak yer alır. Nemlendiricidir, cilt yaralarının daha çabuk geçmesini sağlar ve cilde doğal bir parlaklık verir.
Kakao yağı kozmetik olarak çok sık kullanılan bir yağdır. Kakao kremleri, kakao losyonu, kakaolu nemlendiriciler kakao yağından üretilir. Kozmetik sanayisinin oldukça sevdiği bu ürünlerde yapılan tanıtımlarda, kakao kremi anlatılırken içeriğindeki kakao yağının özellikleri sunulmaktadır. Ancak kakao kremleri asla saf yağın yerini tutmaz. Dolayısıyla kakao kreminin faydası asla saf kakao yağıyla mukayese edilemez.

 • Hızlı ve sağlıklı bronzlaşmayı sağlar Güneşin zararlı etkilerini giderir
 • Hamilelik öncesi kullanılırsa, vücutta oluşabilecek çatlakaları önler
 • Dudakların çatlamasını ve ciltteki pullanmayı önler
 • Uyku verici ve dinlendirici özelliği vardır
 • Kalbi kuvvetlendirir, vücuda dinçlik verir
 • İyi bir iştah açıcıdır
 • Hazmı kolaylaştırır
 • Böbrek hastalıklarına iyi gelir Böbrek iltihaplarını giderir
 • İdrar söktürücü özelliği vardır
 • Göğüs ucunda oluşan çatlamalar ve yaraları iyileştirir
 • Basur (hemoroid), şikayetlerine iyi gelir


Kakao yağının gerek çatlaklara gerek bronzlaşmaya faydasını görmek için orjinal ve saf kakao yağı kullanmaya özen gösteriniz. Orjinal kakao yağı çok katı olduğu için sürme zorluğu çekebilirsiniz bu durumlarda kakao yağını diğer bitkisel yağlarla seyreltmenizde fayda vardır.
Fransa’da yapılan bir araştırmada, kakao yağının kadınların bacaklarına oldukça faydalı olduğu görüldü, Fransız bilim adamlarına göre vücudu haftada 1 kez kakao yağı ile ovmak cildin sıkılaşmasına ve selülitin ortadan kalkmasına yardımcı oluyor.


 


Hamilelik sırasında anne adayları çatlak tedavisi için genellikle kimyasal maddeler içermeyen bitkisel ve doğal tedavi yöntemlerini tercih etmektedir. Kakao yağının faydaları arasında hamilelik çatlakları gelmektedir. Gebelik sırasında özellikle karın bölgesindeki derinin gerilmesiyle oluşan çatlaklar için kakao yağını kullanabilirsiniz. Kakao yağı ile çatlak tedavisi ile önemli bir sonuç almak mümkündür.

Kakao yağı bronzlaşmak için kullanılır. Kakao yağı uyarıcı, iştah açıcı ve kuvvet vericidir. İdrar söktürür. Vücuttaki zehirlerin dışarı atılmasını sağlar. Böbrek iltihaplarını giderir

Cildi nemlendirerek ciltte meydana gelen cilt kuruluğunu ve çatlakları giderir. Kakao kremi cilt dostu olarak bilinir ve mucizevi bir kremdir. Her türlü cilt yapısına uygundur. Çatlamış dudaklara uygulanabilir. Ciltte meydana gelen yaralara, kesik izlerine, yanıklara kakao kremini uygulamakta fayda vardır.

 

.

.

.

.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

KAKAO KREMİ

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=23375): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 5387. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...