Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 JİNEFEM TIP MERKEZİ-Antalya-Muratpaşa-antalyada--suda-dogum--nerede--yapilir--jinefem--tip--merkezi--jinekoloji--gebelik--sezaryen--jinekolojik-ameliytalar--aile-planlamasi--cocuk-hastaliklari-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

Jinefemin hikayesinde her şeyi başlatan faktör, bilinçli tercih ve kaliteli hizmettir. Çünkü Jinefem, kadın sağlığı alanında doğru, güvenilir ve sonuç odaklı olmayı hedefleyen bir kurumdur.
Hikayenin ana mimari olan kurucu doktorlar, uzun yıllar Antalya'da farklı hastanelerde çalışmış ve Antalya halkına daha farklı bir şekilde hizmet vermek amacı ile 2004 yılında Jinefem'i kurmuşlardır. Buradaki ana amaç beraber çalışırken "İDEAL KADIN SAĞLIĞI KLİNİĞİ" üzerine birlikte düşünerek, kazanılan deneyimlerin hastalara aracısız aktarılmasıdır.
İlk adreslerinde hizmet verdikten sonra, 2009 yılında doktor kadrosunun genişletilmesi kararı alınarak şimdiki binaya taşınılmıştır. 2009 yılı haziran ayından itibaren Jinefem Tıp Merkezi olarak yeni binasında hizmet vermektedir.
Bizim için doğum, hayatın en mucizelerinden biridir. Böyle bir mucizeye şahit olmak için çalıştığımız kurumumuz, Antalya'nın tek Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi olmakla gurur duymaktadır.
Misyonumuz
Deneyimli profesyonel ekibimizle, son teknolojik donanım eşliğinde kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunmaktır.
Vizyonumuz
Sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip edip, yararlı bilgi ve ekipmanları temin ederek, hastalarımızın sağlık ihtiyaçlarına en kaliteli şekilde cevap vermektir.
Standartlarımızı en üst seviyede tutarak önce Antalya, sonra Türkiye için rol model olmaktır…
DEĞERLERİMİZ
Deneyim
Yıllarca Antalya’nın farklı hastanelerinde çalışmış kadromuz, güncel tıbbi gelişmeleri yakından izleyen ve bu yenilikleri, yılların klinik tecrübesi ile birleştirerek, hastalarına en iyi sağlık hizmetini vermeyi amaçlayan hizmet anlayışına sahiptir.
Birlikte çalışma
Doktorlarımızın belli konularda uzmanlaştığı, her şeyi tek başına yapmaya çalışmadığı, kritik durumlarda en iyi hizmeti verebilmek amacı ile birbirine danıştığı ve gerektiğinde hastayı birbirlerine devrettiği bir takım oyunu…
Farklılaşma noktası
Jinefem, “Kadına Ait Jinekolojik Yer” demektir. Teknik alt yapı, hijyen, dekorasyon, her şey, hastaların kendilerini evlerindeki gibi rahat ve konforlu hissetmelerini sağlamak üzere planlandı ve yapıldı.
Sonuç olarak;Jinefem, ergenlikten menopoza kadının hayatının her döneminde güvenle gelebileceği bir referans merkez olmak üzere planlandı ve açıldı.
Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

JİNEFEM TIP MERKEZİ

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=21609): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

HER AN YANINIZDA

Bu firmaya ait kayıtlar 6375. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...