Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 ISIRGAN YAĞLI ŞAMPUAN-Izmir-KARŞIYAKA-isirgan-isirgan-yagli-sampuan-isirgan-yagli-sampuanin-faydalari-isirgan-yagli-sampuan-ne-ise-yarar-isirgan-yagli-sampuan-nedir-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

 

Isırgan yağlı şampuan saç dökülmelerini büyük oranda durdurma özelliğine sahiptir. İnce telli saçlara uygulandığı zaman saça dolgunluk verir. Saçın daha kalın telli gözükmesini sağlar. Isırgan otlu şampuanın en önemli özelliği doğal içerikli olması ve içerisinde kimyasal ürün barındırmamasıdır. Isırgan yağlı şampuan saçlarda ki aşırı yağlanmayı önler bu yüzden yağlı saçlara sahip kişilerin ısırgan yağlı şampuanı kullanmaları önerilir.

Isırgangiller familyasından gelen ve Mayısla Ağustos aylarında çiçek açan bir bitki olan ısıgan otu,içeriğindeki potasyum tuzları, histamin, organik asitler, formik asit ve A, C ve E vitaminleri ile hem bağışıklık sistemi üzerinde, hem de saç sağlığı konusunda müthiş faydalar sağlar.

  • sırgan, saç dökülmesini büyük ölçüde azaltır, hatta durdurur.
  • Saç tellerinin beslenmesini sağlayarak, saçların kırılmadan, çatallanmadan sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur.
  • Saç köklerindeki kepek, mantar ve buna benzer saç derisi rahatsızlıklarını iyileştirir.
  • Saç tellerini besleyip, şişirir ve daha kalın telli olmalarını sağlar.
  • Canlanmış, pürüzsüz ve tam da bu yüzden parlayan saçların temelini atar.
  • Saç derisindeki Ph seviyesini düzenler.
  • Saçları dış koşullara karşı güçlü ve dirençli tutar.
  • Saç yağlanmasını kontrol altına alarak durdurur.

Saçların hızlı uzamasına yardımcı olur. Saçlarda meydana gelen kırılmayı, yıpranmayı ve kepeklenmeyi ısırgan yağlı şampuanla büyük ölçüde azaltmak mümkündür. Isırgan yağlı şampuan saçta ki ph seviyesini de dengeleme özelliğine de sahiptir. Ayrıca saç derisinde ki bakterileri giderme özelliği olduğu için egzamalara, deri hastalıklarına da iyi gelmektedir.

.

.

.

.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

ISIRGAN YAĞLI ŞAMPUAN

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=23347): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 2708. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...