Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 HATBORU KALTEK MİNEX FUARI 2011 İZMİR-Hatay-ANTAKYA-sanayi-makina-metal-hatboru-sektor-bilgi-uretim-imalat-pazarlama-satis-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

Ağustos 1998’de anlaşmalı firmalara AR-GE hizmeti ve makina üretimi amacıyla kurulan KALTEK Makine San. Tic. Ltd. Şti., kurulduğu günden bu yana sahip olduğu bilgi birikimi ve sunduğu hizmetlerle kendi sektöründe tercih edilen bir firma konumuna gelmiştir.

Kent içinde küçük bir işletme olarak üretim sektörüne katılan KALTEK Makine, 2007 yılından itibaren Antakya Organize Sanayi Bölgesindeki yeni tesislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Her geçen gün kendini yenileyen ve yeniliklere her zaman açık bir çizgi takip eden KALTEK Makina, sloganı “Genç Güç” ile yoluna devam etmektedir.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

HATBORU KALTEK MİNEX FUARI 2011 İZMİR

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=15034): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 13986. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...