Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 HARMONY SANAT GALERİSİ-Istanbul-ÜSKÜDAR-harmony-sanat-galeri-uskudar-istanbul-sergi-salon-sanat-kultur-mekan-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

Mekan Bilgisi

Harmony Sanat Galerisi başlangıçta, Kuzguncuk’ta yaşayan ve sanatlarını sürdürmekte olan sanatçıların biraradalıklarını isteyen Nedret Erençin ve Ayşe Ülkü Berber tarafından kurulmuştur. Galeri ile sanatçılar arasındaki bağ, sanatın sürdürülmesinden olan bir inançtan doğmuştur.

Bugüne kadar yapılan bütün etkinlikler sanatçıların sanatlarını yapabilme imkanlarına katkıda bulunmak için gerçekleştirilmiştir. Plastik sanatların Türkiye’de modern sanata eklemlenmesi, görünürde merkezden uzakta kurulmuş galerinin hem yöneticilerinin, hem galericilerin, hem de sanatçıların ortak kaygısıdır; Bu bakımdan plastik sanatların onu sanat yapan değerlerine sadakati kendilerine amaç edinmişlerdir.

Sanatın güncel spekülatif dalgalanmaları karşısında mesafesini koruyan, sanatın “şimdi”nin içinde değil, “zamanla eklemli bir süreklilik” olduğunun bilincindeki bir anlayışı geliştirmeye çalışmışlardır. Bu yapı şimdinin sanatçısı olabilmenin ancak geçmiş sanata nüfus edebilmek olduğunu fark edenlerin biraradalığıdır. Galeri çalışmalarına Ayşe Ülkü Berber ve Zeynep Kayserilioğlu yöneticiliğinde devam ediyor.
Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

HARMONY SANAT GALERİSİ

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=20912): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 3036. kez ziyaret edilmektedir.

Benzer Mekanlar


... Yükleniyor ...

KONAKLAMA


... Yükleniyor ...