leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Hakkımızda

English

Ünver Group 1979 yılında Bursa’da 160 m2 kapalı alanda otomotiv sanayine yönelik olarak, Radyatör ve Kalorifer hortumları üretimine başlamıştır. 1986 yılında halen üretimine devam edilen arası tekstil örgülü hortumların seri üretimine geçilmiştir. 1987 yılında ilk kez ana sanayiye ürün verilmeye başlanmıştır. 1989 yılında Bursa / Demirci sanayi bölgesinde kendi tesislerine taşınmıştır. 1994 yılında ilk kez yurtdışında sektörel bir fuara katılıp, 1995 yılında ilk ihracat gerçekleştirilmiştir.2004 yılında 9000 m2 kapalı alan 4000 m2 açık alana sahip, yeni modern tesislerine taşınmıştır.


Ünver Group 180 kişilik deneyimli kadrosu ile otomotiv sanayine radyatör hortumları, kalorifer hortumları, hava filtre hortumları, yakıt ve yağ sistemi hortumları ile çeşitli kauçuk ve plastik parçaların üretimini gerçekleştirmektedir. Modern tesislerimizde yılda 3,5 milyon adet hortum üreten ÜNVER GROUP, kaliteli üretim, düşük maliyet ve hızlı teslimat ilkesi ile hareket etmektedir. 1987 yılından beri ana sanayilere çalışan ÜNVER GROUP, 1994 yılında yaptığı ihracat hamlesi ile ürünlerin % 40’ını çeşitli Avrupa ülkelerine ihraç etmektedir.


Sürekli gelişime önem veren Ünver Group 2008 yılında 1,5 milyonluk yatırım yaparak plastik boru şekillendirme makinasını da bünyesine katmıştır. Fabrika içerisindeki 500 m2 lik bir alan plastik boru üretimi (blow molding) için hazırlanmıştır. 2009 yılında seri üretime geçilecek tesisle ilgili, başarılı geçen deneme üretimleri sonunda seri üretime hazır hale gelmiştir.


Ünver Group unigraphics destekli kalıphanesinde, üretimde kullandığı tüm kauçuk pres kalıplarını, enjeksiyon pres kalıplarını, hortum maça kalıplarını yapmaktadır. Makine ve ekipmanların yapımı için gerekli teçhizata bilgi ve deneyime sahiptir. Üretim sürecinde kullandığı makine ve ekipmanların önemli bir kısmını kalıphane bünyesinde yaparak devreye almaktadır. Plastik bağlantı elemanları için tasarım yeteneğine de sahip olan firmamızda müşteri taleplerine hızla cevap verilmekte ve ürünlerle ilgili alternatif çözüm önerileri getirilerek müşteri onayına sunulmaktadır.


Yıllık 2000 ton hamur karışımı yapabilme kapasitesine sahip Ünver Group hamurhanesinde müşteri isteklerine uygun olarak ACM, EPDM PEROKSıT, CR, NBR, ECO, CSM vb. gibi çok çeşitli hamur karışımları hazırlanmaktadır. Klimatik ortamda dinlendirilen hamurlar, laboratuvarda test edilerek onaylandıktan sonra üretim hattına verilmektedir. Modern test cihazlarına sahip Ünver Group Laboratuvarında müşteri şartnamelerinde talep edilen tüm testler yapılmaktadır. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilerek projelendirilen yüksek motor ısısında akrilik kauçuk uygulamaları TÜBİTAK tarafından desteklenmeye değer bulunmuştur.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

ÜNVER GROUP BOATSHOW STAND-Fair Arena Standı

Bu firmaya ait kayıtlar 5891. kez ziyaret edilmektedir.