leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Hakkımızda

Garaj Kapıları, Endüstriyel Kapılar, Hangar Kapıları, Yükleme Sistemleri, Bariyer ve Park Otomasyonu, Bahçe Kapısı Otomasyonu ve Radarlı Kapı Sistemlerinden oluşan geniş ürün yelpazesi ile sektörünün liderlerinden olan GÖKSU, Türkiye faaliyetlerini İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 6000m2 Fabrika ve Genel Müdürlük binası, Aksaray ilindeki 9000m2 fabrikası, Ankara Bölge Müdürlüğü ve yurt çapındaki seçkin bayileri ile “Hedef Yaşamı Kolaylaştırmak” sloganı doğrultusunda sürdürmektedir.
Firmamız, 1977 yılından bugüne sanayi ve ticaret hayatında edinilmiş bilgi ve birikimi, başarılarla dolu bir geçmişin mirasını, Göksu kurum kültürünü geleceğe taşıyacak yapılanmasını sağlam kurumsal temelleri üzerinde tamamlamıştır. Bu yeniden yapılanma sürecinde GÖKSU, en önemli sermayesi olarak kabul ettiği insan kaynağına yaptığı yatırımla, deneyimli ve nitelikli kadrosunu daha da güçlendirmiştir.
GÖKSU, bugüne kadar ihracat gerçekleştirdiği 30’u aşkın ülkede oluşturduğu müşteri ağının yanı sıra, yabancı ülkelerde yerelleşme hedefi doğrultusunda ilk adımı atarak, Avrupa’da bir Türk markası olarak yerini sağlamlaştırmak için İtalya’da %100 Türk sermayesi ile GOXU S.r.l. firmasını kurmuştur.
GÖKSU, belirlediği misyon ve vizyon doğrultusunda sürekli gelişen ve kendisini yenileyen bir firma olarak dürüst çalışma ilke ve prensipleri çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir.
YURT ÇAPINA YAYGIN SATIŞ VE SERVİS AĞI
GÖKSU ürünlerinin satışını ve uygulamasını Türkiye çapında yaygın satış pazarlama ve teknik konularda deneyimli 100’ün üzerinde bayisi gerçekleştirmektir. Ülke çapına yaygın bu organizasyon ile hedeflenen ürün ve hizmetlerin en kısa sürede müşterilere ulaştırılması, sürekli teknik destek ve satış sonrası hizmettir.
Yapı otomasyon sektörü ülkemizde yeni gelişen sektörler arasındadır. Bu nedenle son kullanıcıya en sağlıklı yollardan hizmet ulaştırmanın önemi ortadadır. GÖKSU, ürün ve hizmetlerinin nihai müşterilere sağlıklı ulaştırılmasını sağlamak amacıyla satış ve uygulama noktalarına yönelik olarak teknik eğitim seminerleri vermektedir.
GÖKSU, üretici kimliği, finansal gücü, kurumsal yapısı ve referansları ile yurtiçi ve yurtdışındaki büyük inşaat ve taahhüt firmaları, kamu kurum ve kuruluşları, hastaneler, zincir mağazalar, bankalar ve benzeri büyük firma ve kurumların tercih ettiği bir firmadır.
AR-GE ÇALIŞMALARIMIZ
GÖKSU, dünyada gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, kendi özgün teknolojisini oluşturarak, sektöründe farklılık yaratacak yeni ürünler tasarlamak ve geliştirmek için araştırma geliştirme faaliyetlerine büyük önem vermektedir.
KALİTE ÇALIŞMALARIMIZ
Firmamız “yeniden yapılanma ve değişim” projesi kapsamında hedefini “sürekli müşteri memnuniyeti, sürekli kalite olarak” belirlemiştir. Bu hedef doğrultusunda; TÜV NORD-ISO 9001 kalite ve TSE- HYB belgelerini almıştır. Ayrıca Avrupa normlarında üretimini gerçekleştirdiği ürünlerinin kalitesini CE Sertifikası ile belgelendirmiştir. GÖKSU, kaliteye verdiği önemin yanı sıra sektöründe dünya ile entegre olma yolunda Uluslararası Kapı Birliğine de (International Door Association-IDA) üye olmuştur.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

GOXU İSTANBUL YAPI FUARI 2011-Fair Arena Standı

Bu firmaya ait kayıtlar 3831. kez ziyaret edilmektedir.