Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 GÖKOVA AZMAK DERESİ MUĞLA-Muğla-GÖKOVA-azmak--dere--su--gokova--gok--ova--yatagi--mekan--360--mekan360--sanal--tur-sanaltur-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Mekan Bilgisi

Marmaris'in Hisarönü köyünde bulunan Azmak Deresi yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı. Denizden iyaklaşık 2 kilometre içeriye doğru uzanan Azmak Deresi'nde çeşitli balık türleri, su kaplumbağaları ve mavi yengeç olmak üzere pek çok su canlısı yaşıyor.
Azmak deresi kıyısında Sığla ağacı gibi birçok endemik bitki çeşidi de yaşamaktadır. Azmak Deresi , şehir stresve karmaşasından  uzaklaşmak isteyen yerli ve yabancı turistleri cezbediyor.
Azmak Deresi'ni kanolarıyla gelen turistler, hem doğa ile baş başa kalıyorlar hem de sevimli hayvanları yakından görme fırsatı buluyorlar.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

GÖKOVA AZMAK DERESİ MUĞLA

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=16678): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 31555. kez ziyaret edilmektedir.

Benzer Mekanlar


... Yükleniyor ...

KONAKLAMA


... Yükleniyor ...