Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 FAKRO ÇATI PENCERE YAPI FUARI 2011 İZMİR-Fair Arena Standı-Ankara-YENİMAHALLE-sistem-gunestuneli-kaplama-insaat-pvc--Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

Fakro Modüler Çatı Sistemleri;

ile Evlerde kullanılmayan eski, karanlık ve havasız çatı araları ve bu mekanların havası tümüyle değişiyor.

Bugüne kadar konvansiyonel sistemle yapılan pencereler özellikle ışık istenen mekanlarda yetersiz kalıyor ve güneş ışığını da yeterli diklikte alamıyordu.

Fakro Modüler Çatı Sistemi’nin vazgeçilmez çözümlerinden biri olan çatı pencereleri, altında
yaşam mekânı olan çatı aralarında kullanıcılarına manzara seyri, havalandırma,  maksimum ışık ve güneş gerektiğinde (acil durumlarda) çatıya çıkış imkanı ile konforlu ve garantili çözümler sunarak çağdaş mimaride  ve iç tasarımda  yeni imkanlar açmaktadır.

Tavan aralarında çatı pencereleri kullanılarak  kolayca çalışma, dinlenme  ya da bir çocuk için serbestçe fonksiyonel ve stilize edilmiş mekanlar  açabilirsiniz.

Fakro Çatı Pencereleri, yeni yapılan çatılarda kullanılabildiği gibi, yenileme çalışmalarında da aynı güvenlikle kullanılabiliyor, eski binanıza değer, hayatınıza konfor katıyor.

Standartın dışında ek olarak özel boyut, şekil ve bireysel renk seçimleri de sunmaktadır.

 Özenle seçilmiş yüksek kalite çam ağacı kerestesi kullanılan ve son teknoloji kereste laminasyon teknikleri ile üretilen FAKRO çatı pencereleri son derece dayanıklıdir.
Avrupa normlarına göre üretilen tüm ürünler prestijli sertifikaları ile FAKRO güvencesiyle sunuluyor.

Kalite kontrollerimiz  Avrupa standartları ile uyumludur.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

FAKRO ÇATI PENCERE YAPI FUARI 2011 İZMİR-Fair Arena Standı

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=16497): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 4598. kez ziyaret edilmektedir.