Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 EYÜBNEBİ SABIR TAŞI ŞANLIURFA-Sanlıurfa-VİRANŞEHİR-sabir--tas-eyupnebi--sanliurfa--viransehir--360--sanaltur--mekan360-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

Mekan Bilgisi

Ramazan Bayramı'nda Şanlıurfa'da Eyüp Nebi Beldesini gezme fırsatım oldu. Çektiğim fotoğrafları ve edindiğim bilgileri paylaşmak istiyorum.

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesine 20 km uzaklıkta Eyüp Nebi Beldesi yer almaktadır. İsmini Hz.Eyyub(a.s.)'dan alan bu belde de, Hz.Eyyub(a.s) ve Hz.Elyesa(a.s.)'nın mezarları bulunmaktadır. Ayrıca Hz.Eyyub(a.s.)'ın hanımı Hz.Rahme'nin türbesi de burda bulunmaktadır.

Eyyüp Nebi Köyü'ne, Şanlıurfa'dan Viranşehir istikametine giderken(Şanlıurfa-Mardin Yolu) 85.kmden kuzeye(sola) dönerek 16 km. gittikten sonra ulaşılabilir. 85 km.lik yolu maalesef çok kötü durumda. Yol yamalarla dolu. Neyseki bölünmüş yol yapılıyor bu yolda. 16 km.lik köy yolu ise çok iyi durumda. Ancak yol kenarlarındaki mucırlara dikkat etmek gerekiyor.
Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

EYÜBNEBİ SABIR TAŞI ŞANLIURFA

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=17166): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 11008. kez ziyaret edilmektedir.

Benzer Mekanlar


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...