Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 ERZİNCAN DEMİRKENT KONUTLARI-Erzincan--emlak-satilik-daire-konut-ev-luks-residence-rezidans-villa-peyzaj-ofis-yeni-proje-yapi-markali-marka-ozel-projeler-huzur-eglence-doga-ulasim-adres-konak-bahce-havuz-park-yerlesim-alisveris-guvenlik-site-konsept-yesil-kule-apartman-fiyat-al-satinal-satin-nekadar-tasarim-mimarlik-muhendislik-insaat-firma--Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English

Hakkımızda

 

YURTPA DEMİRKENT KONUTLARI

Misyon
35 yıldır sektördeki güvenli ve istikrarlı duruşunu kaybetmeden, sektörün getirdiği tüm yenilikleri bünyesinde barındırarak gelişmek, sektöre öncülük ederek ve çalışanlarına ilham vererek çalışan, müşteri memnuniyetinde sürekliliği sağlamak.
Açıklama
Yurt ailesi olarak 1978 yılında başlayan ve başarı ile sürdürdüğümüz ticari hayatımıza, Yurtpa A.Ş. ismi ile kurumsallaşarak devam ediyoruz, Perakende Mağazacılık, İnşaat ve E-ticaret sektörlerinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Perakende mağazacılık sektöründe Erzincan, Erzurum,Gaziantep ve Ankara'da hizmet veren şirketimiz mağaza sayısını arttırarak perakende alanında iddiasını sürdürmeyi hedeflemektedir.

Mağazacılık alanında uzun yıllardır sağladığı güven ve istikrarlı duruşunu, 2009 yılından itibaren sonyburada.com ile başlayan ve geliştirmekte olduğu yeni projeleri ile hızla büyüyen e-ticaret alanına taşımış ve bu sektördeki yerini almıştır.

İnşaat sektörüne 2010 yılında nitelikli konut projeleri ile iddialı bir giriş yapan Yurtpa A.Ş kısa zamanda sektörün önde gelen firmaları arasındaki yerini almış, tüketicilerin tercihi olmuştur.

Profesyonel bir yönetim anlayışı ile hizmet verdiği sektörlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak büyümeyi hedefleyen Yurtpa A.Ş. Ar-ge ve proje çalışmalarını sürdürmekte, yatırımlarına devam etmektedir.

Vizyonumuz

Alanında farklılıklar oluşturarak kalıcı değerler sağlamak.

 

 

 


Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

ERZİNCAN DEMİRKENT KONUTLARI

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=21743): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

YURTPA A.Ş GÜVENCESİYLE

Bu firmaya ait kayıtlar 4934. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...