leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Hakkımızda

Firmamız, 1999 yılında kurulmuş olup, inşaat sektöründe hizmet vermektedir. Kurulduğumuz günden bugüne kadar inşaat sektöründe yaptığımız yatırımlarla ve çalışma azmiyle bir büyüme çizgisi oluşturmuş bulunmaktayız. Bunun yanında firmamız hedeflerini tutturmakta ki kararlılığı ile çalışmalarına devam etmektedir. Sektörün temel dinamiklerine bağlı kalıp yatırımlarına devam eden firmamız kaliteden ödün vermeden bugün sektörün önde gelen kuruluşları arasına girmeyi başarmıştır.
 
        Çağımızın gerektirdiği yapılanmayı en iyi şekilde uygulama ısrarımız, bizleri daha ileri götüreceğine olan inancımızla çalışmalarımıza devam etmekteyiz. 

        Amacımız her türlü yeniliğe ve gelişmeye açık, dünya standartlarında ihtiyaçlara uygun hizmet sunmak, gelişen ve değişen teknolojileri izleyerek ve ticari ilişkiler bakımından da güvenilir, işini tam ve eksiksiz yerine getirmek, taahhüt işlerindeki kalite bakımından da daima en iyisi olmaktır.


        Firmamız taahhüt ettiği kamu ve özel projeleri başarı ile bitirmiş, oluşturulan deneyimli idari ve teknik kadrosu ile büyümeyi  hedeflemektir. Politikamız gelişen ve değişen dünya standartlarına uygun,taahhüdümüz altındaki işleri zamanında ve eksiksiz olarak bitirerek, kalite ve güven bakımından daima en iyisi olmaktır.  

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

ERÇELİK HAFRİYAT YAPI FUARI 2011 İZMİR-Fair Arena Standı

Bu firmaya ait kayıtlar 6132. kez ziyaret edilmektedir.