Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 EKOLOJİK EV TEMİZLİĞİ İZMİR-Izmir-KONAK-temizlik-yikama-bakim-titizlik-kalite-hassasiyet-guven-hizmet-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English

Hakkımızda

Aysis Grup firmalarından olan temizlik grubumuz AYSİS, sektöründe diğer konularında olduğu gibi lider olma misyonu ile yola çıkmış, gerek yurt dışı ve gerek yurt içinde öncü firmalar ve ürünleri yerinde inceleyerek katma değerini oluşturmuştur.

Her şeyden önce güvenilir ve eğitimli personel başlangıcını temel alan firmamız, tüm uygulamalarında dip, temel, köşe, bucak sloganı ile dünyanın kabul ettiği ürünleri kullanarak siz değerli dostlarına, üstün kalite uygun fiyat yaklaşımı ile hizmet vermeye başlamıştır. Yerinde yapılan halı ve koltuk temizleme uygulamaları da beğeni kazanan kurumumuz bu yaklaşımın kıymetini daha da arttırmak için üstün, kurumsal bir gayret içindedir.

En temiz ev, en çevreci ürün, sağlıklı insan, yaşanabilir doğa, temiz kent vurgularını ifade ettiği işine yansıtan AYSİS TEMİZLİK Sizleri yaptığı uygulama ve edinilen sonuçla da şaşırtacaktır. Uygulama detayı için ana sayfada ki “ev temizlik uygulaması içeriği” flashını tıklayınız.

Aysis grup firması hukuk servisinden, mühendis kadrosu, halkla ilişkilerinden, temizlik personeline kadar 17 kişilk kadrosu ve 7 araçlık filosu ile de hızlı ve dakiktir.

 

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

EKOLOJİK EV TEMİZLİĞİ İZMİR

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=17587): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 2621. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...