leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Hakkımızda

TTS Mümessillik 1999 yılında Özgür KIŞLAOĞLU tarafından Kurulmuştur. TTS; Tekstil Baskı konusunda bilinen ve denenmiş yöntemlerden farklı olan ve hatta en son yenilikleri (teknoloji – makine - malzeme) ülkemize getirerek uygulamayı ve böylelikle BASKIDA FARKLILIK yaratmayı hedef edinmiştir. Bu amaçla konusunda uzman olan yurtdışı firmaları ile gerekli Mümessillik anlaşmalarını yapmış ve sektöre daha iyi hizmet verebilmek için arge çalışmalarını kesintisiz devam ettirerek, ayrıca müşterilerine ücretsiz danışmanlık hizemeti vermektedir.

TTS tüm uygulamalarda kullanılan makine ve malzemelerin satışını da yaparak, sistemi kurup işletmelerin kendi baskılarını yapmalarını da sağlamaktadır.
 (Dijital tekstil baskı makineleri, flex/flok kesim ve transfer makineleri, sublime sistem baskı makineleri )

1999 yılından beri faaliyet gösteren şirketimiz; TEKSTİL baskı sektörünün ihtiyaç duyduğu yüksek kaliteli tekstil baskı boyaları ve yardımcı malzemelerini ülkemize getirip sektörün hizmetine sunmuş ve taktir kazanmıştır.

 TTS Özgür KIŞLAOĞLU ; son olarak, tekstil parça baskıda devrim niteliği taşıyan PROFESYONEL DİJİTAL TEKSTİL PARÇA / T-SHIRT BASKI makinelerini Türk Tekstil Baskı ve Promosyon sektörüne kazındırmak amacıyla dünyanın en iyisi (amerika satışı 6.000 avrupa 4600) DTG MARKASINI TÜRKİYEYE GETİRMİŞTİR. 

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

DTG VİPER TEKSTİL FUARI İSTANBUL 2011 -Fair Arena Standı

Bu firmaya ait kayıtlar 3130. kez ziyaret edilmektedir.