Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 DEFNE YAĞLI ŞAMPUAN -Izmir-KARŞIYAKA-defne-defne-yagli-sampuan-defne-yagli-sampuanin-faydalari-defne-yagli-sampuan-ne-ise-yarar-defne-yagli-sampuan-nedir-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

 


Defne yağlı şampuan saç derisini besleyerek saçın dökülmesini durdurur. Defne yağlı şampuan saçın hızlı uzamasına da yardımcı olmaktadır. Defne yağlı şampuan saç diplerine masaj yapılarak kullanılmalıdır ve saçın nem oranını korur özellikle defne yağlı şampuanı yağlı saçlara sahip kişilerin kullanması önerilir.

Saçları fazla yağdan arındırmasıyla birlikte saçın nemini koruma özelliği vardır. Saç diplerinde oluşan ölü derilerin atılmasını sağlar, hücre yenileyici özelliği bulunmaktadır. Defne yağının antiseptik özelliği olması bakımından saç derisinde meydana gelen egzama gibi deri hastalıklarını da geçirici özelliğe sahiptir ve yine saç derisindeki mikropları yok eder. Defne yağlı şampuan E vitamini bakımından oldukça zengin bir şampuan türüdür.


 
Geçmişi mitolojik çağlara uzanan defne güzellik ve güzel kokunun sembolü olarak bilinir.Yüzyıllardır,saç dökülmelerine karşı defne yağı,saç diplerine yedirilerek kullanılır.Defne,saç diplerindeki hücreleri aktivite ederek saç tellerinin güçlenmesini,çevre şartları,kimyasal temizleyiciler ve çeşitli nedenlerden kaynaklanan kepeklenmenin azalmasını ve zamanla durmasını,ciltte oluşan ölü derilerin atılmasını hızlandırarak sivilce,kırışıklık,istenmeyen leke ve yağların azalmasını sağlar.

Defnenin antiseptik ve diğer mucizevi özelliği sayesinde Habipoğlu defne şampuanı,deri gözeneklerinin açılmasını rahat oksijen almasını sağlar,saçın yağlanmasını geciktirir ve sağlıklı saçlar için ideal bir ortam hazırlar.Defne ve zeytinyağı içeriğindeki E vitamini başta olmak üzere diğer tabii vitaminler sürekli kullanımda saç ve saç diplerini beslemeye,yıpranmış ve kırılmış saçları onarmaya,zayıf ve ince telli saçların güçlendirir,gür,dolgun ve parlak bir görünüme sahip olmasını sağlar.

 

.

.

.

.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

DEFNE YAĞLI ŞAMPUAN

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=23348): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 2874. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...