Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 Container Hall-Izmir-BORNOVA-conatiner-hall-konser-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English

Hakkımızda

Container Hall, geçmişe saygı duyan, yenilikçi, enerjik, eşitlikçi, sürekli dönüşerek kendini yenileyen bir etkinlik alanıdır.

Tüm müzik ve sanat dallarına değer verir, saygı duyar. Çatısı altında farklı renklere, işlevlere paylaşım alanı yaratır. Konserler, tiyatro ve sinema gösterimleri, Dj performansları, sergiler, fuarlar, lansmanlar, konsept partiler, festivaller, dijital ışık ve ses performanları ve niceleri Container Hall'da ilgilileri ile buluşma imkanı bulur.

Kullanılmayan iki fabrika yapısını şehre geri kazandırmış, eski Container'ları mekanda farklı işlevler ile kullanarak değerlendirmiştir. Geridönüşüme önem verir, doğaya ve yaşam hakkına saygı duyar.

Fikrini beyan etmekten korkmayan, özgür ve kendine özgü kişi ve düşüncelerin oyun alanı Container Hall, sizi farklı bir yolculuğa çıkartmak istiyor.

Bu endüstriyel deneyime hazır mısınız?

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

Container Hall

Bu firmaya ait kayıtlar 3414. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...