Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 ÇİÇEKMERSAN MERMER SAN. VE LTD. ŞTİ-Fair Arena Standı-Burdur-MERKEZ-cicek-mersan-mermer-2010-marble-fuar-360-derece-sanal-tur-tour-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

Çiçekmersan Mermer Sanayi 2005 yılında Burdur ‘ da kurulmuştur. İşletmemiz 1997 yılında üç kardeşin kurduğu Kardeşler Altın Konfeksiyon Ltd. Şti. ‘ nin bir uzantısıdır. Mermer sektöründe, dünya çapında aranan bir firma olma yolunda ilerlemekteyiz.

Şu anda Burdur Bej, Burdur Beyaz, Burdur Kırmızı ve Traverten ( Orta ve Açık renk ) gibi geniş ürün yelpazesi ile çalışmaktayız. Teknolojiyi , deneyimli personel kadrosuyla bütünleştiren Çiçekmersan Mermer, üretiminin % 95 ini ihraç etmektedir ve dünyanın neresinde olursanız olun, siz değerli müşterilerine hizmete hazırdır.

Ekmeğini taştan çıkartmak ‘ sözünü kendimize felsefe edinerek her zaman daha iyi ve kaliteli ürünler çıkartmak için durmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu anlayışın bize müşteri memnuniyeti olarak geri döneceğinden eminiz.

Yaşadığınız mekandan keyif alamıyorsanız geç kalmadınız. Eğer mekan sizi kuşatıyorsa bizim müşterilerimizden birisi olmalısınız.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

ÇİÇEKMERSAN MERMER SAN. VE LTD. ŞTİ-Fair Arena Standı

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=752): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 18178. kez ziyaret edilmektedir.