Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 BITTIMLI ŞAMPUAN -Izmir-KARŞIYAKA-bittimli-bittimli-sampuan-bittimli-sampuanin-faydalari-bittimli-sampuan-ne-ise-yarar-bittimli-sampuan-nedir-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda


Bıttım şampuanı saçlardaki ve ciltteki yağlanmayı giderici özelliğe sahiptir. Ayrıca saçlarda meydana gelen kepeklenmeye de iyi gelmesiyle bilinmektedir.  Vücut bıttım şampuanıyla yıkandığı zaman vücutta bir rahatlama meydana gelir. Ciltteki kaşıntılara, ciltte meydana gelen egzama rahatsızlığına ve sedef hastalığına da gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Bıttım sabunu yabani fıstık (bıttım) yani bilinen adıyla menengiç yağından elde edilir. Bıttım Siirt fıstığının aşılanmamış halidir Siirt’e özgü bir sabundur. Bıttım sabunu tamamen elle yapılır, bıttım sabunu yapımında kimyasal madde kullanılmaz. Siirt halkı yıllardır bıttım sabununu kullanmaktadır. Bıttım sabunu saç için kullanıldığı gibi cilt içinde kullanılabilir. Bir çok kişinin şikayeti olan saç dökülmelerini tamamen ortadan kaldırır. İçeriğini bilmediğimiz kimyasal şampuanları kullanmaktansa bıttım sabununu kullanmakta her zaman fayda vardır. Bıttım sabununun bir diğer mucizesi antiseptik mikrop öldürücü özelliği olmasıdır. Her türlü deri hastalıklarına bıttım sabunu kullanılabilir.

Egzamaya, mantara, ergenlik sivilcelerine vücuttaki yara ve tahrişlere karşı etkilidir. Gözenekleri açar varisleri iyi derecede rahatlatır. Doğal ürünler den üretildiği için hiç bir yan etkisi olmaz kimyasal madde içermez. Bıttım sabunu saçlara canlı bir görünüm parlaklık hissi verir kuru saçları nemlendir. Bıttım sabunu vücuttaki kaşıntıya iyi gelir.

Bıttım şampuanı saça uygulandığı zaman başka sabun veya krem kullanmaya gerek duyulmaz çünkü saça kendiliğinden bir yumuşaklık ve parlaklık vermesinin dışında saçları besler ve canlılık verir. Saç dökülmesini azaltıcı etkisi bulunmaktadır. Beyazlamış saçlara uygulandığında saçlar 7-8 ay içerisinde kendi doğal rengine kavuşabilir, ancak düzenli olarak saça uygulamakta fayda vardır. Saça masaj yaparak uygulanmalıdır. Saç derisindeki bakterileri yok edici özelliği vardır.

 

.

.

.

.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

BITTIMLI ŞAMPUAN

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=23349): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 3131. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...