Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 BEYSU KONAKLARI-Ankara-ÇANKAYA-emlak-satilik-daire-konut-ev-luks-residence-rezidans-villa-peyzaj-ofis-yeni-proje-yapi-markali-marka-ozel-projeler-huzur-eglence-doga-ulasim-adres-konak-bahce-havuz-park-yerlesim-alisveris-guvenlik-site-konsept-yesil-yasam-kule-apartman-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English

Hakkımızda

 

 

 

Ankara'nın huzur ve asalet sembolü Beysukent'te hayata geçirilen Beysu Konakları, en yakınındaki parselden 30 metre yükseklikteki benzersiz lokasyonu ile dikkat çekiyor. Alie mahremiyetine önem verilen projede çocuk odalarının koridoruyla, ebeveyn odalarının koridoru birbirinden bağımsız planlandı. Geniş konut seçeneklerinin bulunduğu Beysu Konakları, oturum amaçlı tercih ediliyor.

MY Holding, Köroğlu İnşaat ve Emir İnşaat ortaklığında inşa edilen Beysu Konakları projesinde 359 konut yer alıyor. 100 bin metrekarelik peyzaj alanı bulunan projenin içerisinde 12 bin metrekarelik biyolojik gölet yer alıyor. Beysu Konakları'nda 4+2 daireler, 5+1 bahçe dubleksleri, 5+1 villalar ve 6+2 çatı dubleksleri bulunuyor.
 
En düşük-en yüksek konut fiyatı: 1 milyon 250 bin TL-2 milyon TL

Yeni bir doğaya uyanmak…
Göl kenarına inşa edilmiş bir evde yaşamak yada evinizin önüne inşa edilmiş bir göl ile yeni bir doğaya uyanmak… 
Beysu Konakları 12.000 metrekarelik biyolojik gölü ile ayrıcalıkların dünyası. Suda oksijen üreten bitkiler, çakıllar, taşlar, çevresinde su ile uyumlu olan ağaçlar ve sazlıklar gibi canlı ve doğal öğeleri içinde barından biyolojik gölet, sistemindeki biyolojik filtreler ile kendi kendini temizliyor.

 

 

 

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

BEYSU KONAKLARI

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=21061): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

KÖROĞLU İNŞAAT

Bu firmaya ait kayıtlar 13971. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...