Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 BEYOĞLU HAYAL KAHVESİ-Istanbul-BEYOĞLU-bar--pub--beyoglu--konser--cem-adrian--eglence--taksim-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English

Hakkımızda

1992 yılından beri İstanbul gece hayatına yön veren mekanlardan biri olan Beyoğlu Hayal Kahvesi'nde haftanın her günü çeşitli grupların canlı performanslarını izleyebilirsiniz. Mekan 17:00 – 04:00 arası açık.
Beyoğlu Hayal Kahvesi'nde her Pazartesi Flexible, her Salı Fair Play, her Çarşamba Özge Fışkın, her Perşembe Radiolux, her Cuma Nev, her Cumartesi Soul Stuff ve her Pazar Erdem Akakçe Band 00.30’da sahne alıyor.
Ayrıca sezon boyunca çeşitli gecelerde 21:30’da Ayşe Tütüncü, Quartet Muartet, Sibel Köse Band, Passiflora gibi caz gruplarının yanında Yeni Türkü ve Bulutsuzluk Özlemi gibi efsane grupların ve Cem Adrian, Nem, Redd, Hale Caneroğlu, Sertab Erener, Zeynep Casalini gibi isimlerin verdigi konserler yurtdısından gelen çeşitli gruplarla, Beyoğlu Hayal Kahvesi’nin mevcut programını daha da zenginleştirecek.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

BEYOĞLU HAYAL KAHVESİ

HAYAL KAHVESİ BEYOĞLU

Bu firmaya ait kayıtlar 1188523. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...