leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Hakkımızda

Beta Granit & Mermer San. Tic. Ltd.Şti 1988 tarihinde doğanın milyonlarca yılda oluşturduğu en sert madeni olan granit ve mermerleri çağdaş ve modern yapılarda kullanılmak üzere estetik bir yapıya getirerek dış cephe ankrajlı(raylı) kaplama, döşeme, basamak, mutfak tezgahları yapmaya başlayarak, işçilikte ve tedarikte kaliteyi arayan müşterilerine hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

1999 yılından bugüne Türkiye'nin önde gelen üreticileriyle birlikte Granit ve Mermer ithalat ve ihracatına katılarak yurt içinde ve yurt dışında toptan satışlar yaparak hızla büyüme kaydedip, ülke ekonomisine de önemli katkılar sağlamıştır.

Gerçekleştirmiş olduğumuz ilk projeden bugüne, her zaman "kalite"yi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak benimsedik. Çeyrek asrın vermiş olduğu tecrübe birikimleri de arkamaza alarak, çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette "kalite" daima en ön planda oluşturmuştur...

Beta Granit, yaptığı teknoloji araştırmaları ve yatırımları sayesinde tüm projelerini en yeni teknolojilerle çözümleyip, çağımızın gerektirdiği hız ve kaliteyi müşterilerine sunmaktadır.
Beta Granit olarak hedeflerimiz çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın memnuniyetini, iletişimini ve beraberin-de işbirliğini en iyi seviyelere taşımak ve bu gücü de arkamıza alarak bir dünya markası olmaktır.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

BETA GRANİT MERMER İNŞ.TEK.İTH İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Bu firmaya ait kayıtlar 8488. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...