Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 BEBECE -Izmir-KARŞIYAKA-bebece-bebece-ne-ise-yarar-bebece-nedir-bebecenin-faydalari-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

 

Bebece çayı bebekler için hazırlanmış bir çaydır. Bebece çayı bebeklerin gaz problemlerini gideren,  rahat uyumaları için hazırlanmış bir çaydır. Bebece çayının içerisinde anason, rezene, papatya, ıhlamur, nane gibi bitkiler bulunmaktadır. Bebece çayı doğal içerikli olup ve çocuklar için hazırlanmış bir çaydır.

Kullanım şekli bir fincana bir adet bebece süzen poşeti ve kaynamış suyu ekleyerek 3-4 dakika demleyip tüketilebilir. İsteğe göre tatlandırılabilir.

Bebeğiniz 6. Ayına ulaştığı zaman, ara sıra ona şekersiz bebek çayları içirmenizin faydası olacaktır. Bu çaylar, hem sindirim sistemine iyi gelecek, hem de uyku düzeni açısından bebeğin rahatlamasını ve iyi uyumasını sağlayacak. Bu tür çayların içerisinde daha çok papatya, kimyon, rezene, dereotu gibi sindirimi kolay otları bulunur. Bu sebepten dolayı,  gece çayı ve rezene çayı bebeğe yararlı olacaktır.

Aynı zamanda bazı çay çeşitleri, bu otların keskin kokusunu veya tadını örtmek amacı ile içinde şeker de barındırır. Bu sebepten dolayı bebeğinize verdiğiniz bebek çayları nın şekerli olup olmadığını muhakkak kontrol etmeniz gerekecektir.

 

.

.

.

.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

BEBECE

Bu firmaya ait kayıtlar 3327. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...