Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 BARIN HOTEL-Istanbul-EMİNÖNÜ-erken-rezervasyon-online-reservation-laleli-otelleri-istanbul-otelleri-virtual-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Otel Bilgileri

İstanbul'un tarihi şehir merkezinde bulunan Barın Hotel şehrin görülmeye değer çok sayıda yer ve anıtını keşif açısından uygun bir konumda bulunmaktadır.

Bu samimi otel tamamı hoş bir şekilde dekore edilmiş, iyi donanımlı 65 konforlu oda ile hizmet vermektedir. Otelin restoranında konukları geleneksel konukseverliğimiz eşliğinde leziz yerel spesyaller ve dünya yemekleri beklemektedir.

Barın Hotel ünlü Kapalı Çarşı, Topkapı Sarayı, Sultanahmet Camii ve Ayasofya Müzesine yakındır. Otelden kolayca ulaşılabilen mesafede bulunan tramvay durağı özellikle Sultanahmet civarını ve şehrin geri kalanını keşfetmek için uygundur.

Barin Hotel bu İnternet sitesi aracılığıyla rezervasyon yaptıran konuklara ücretsiz İnternet erişimi ve otelde ücretsiz park imkanı sunmaktadır.

Otel Odaları: 65.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

BARIN HOTEL

Bu firmaya ait kayıtlar 45197. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...