leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Mekan Bilgisi

Assos Limanı, küçük ve etkileyici bir antik limandır. Butik oteller, restoranlar ve kamp alanları ile çevrili olan Assos Limanı, ufak mendireği sayesinde balıkçı tekneleri için korunaklı bir barınaktır. Bu tarihi liman, daha çok konaklama ve restoran hizmetleri ile yerli ve yabancı turistler tarafından ziyaret ediliyor. 

Denize sıfır olarak konumlanmış tesislerin önünde tahtadan yapılış basit iskeleler mevcuttur. Üzerlerine şemsiye, şezlong ve yastıklar konularak konforlu bir ortam yaratan işletmeler, Asos Limanı'nı ziyarete gelen turistler için her türlü konaklama ve yeme-içme hizmetini sunuyor. İskelelerden atlayarak ya da iskelenin merdivenlerini kullanarak Assos'un soğuk denizine dalmak ise herkesin için tam bir keyif...

Assos Limanından denize girmek insana huzur veriyor. Yüzerken karşınızda kayalık bir tepenin eteğine kurulmuş görkemli taş binalardan ve zeytin ağaçlarından oluşan bir manzara çıkıyor. Antik limanın batık olan kısımlarının üzerinde, ve her mevsim soğuk olan denizde yüzmek,  güneşin batışını küçük tahta bir iskelede oturarak izlemek istiyorsanız, Assos Limanı sizleri bekliyor.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

ASSOS LİMANI ÇANAKKALE

Bu firmaya ait kayıtlar 12292. kez ziyaret edilmektedir.

Benzer Mekanlar


... Yükleniyor ...

KONAKLAMA


... Yükleniyor ...