Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 AS GÜRELLER YAPI FUARI 2011 FUAR STANDI-Fair Arena Standı-Burdur-BUCAK-as-gureller-mermer-yapi-fuari-mekan360-sanal-tur-360-derece-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English

Hakkımızda

1994 yılında temelleri atılan,bilgi,teknoloji ve deneyimi bir araya getirip,kaliteden ödün vermeden kendine has ürünleri tüketiciye sunan As Güreller Mermer,2000 m2'si kapalı,14000 m2 alan üzerinde kurulu tesislerinde yılda300.000 m2 üretim kapasitesiyle üretimine devam etmektedir.
Çok üretmeyi değil, kaliteli üretmeyi kendine vizyon edinmiş,müşteri memnuniyetini ön planda tutan tecrübeli ekibiyle As Güreller Mermer, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda her geçen gün hedeflerinin üzerine çıkmakta.
Uygarlığın, tarihe ve doğaya sahip çıkmakla gelişeceğini düşünen As Güreller Mermer,yaptığı teknolojik yatırımlarla çevre sağlığını gözetmekte. Ayrıca ürün grubuna bölgemizde bulunan Sagalassos antik kenti'nin ismini vererek tarihi değerlerimizi koruma ve yaşatma çabası içerisinde.

 Dünya doğal taş rezervlerinin yaklaşık % 40'ına sahip ülkemizde, üzerine düşen sorumluğun bilincinde olan As Güreller Mermer, kendi ocağından elde ettiği hammaddeyi en iyi şekilde işleyip ülkemiz ekonomisine kazandırmanın kıvancını yaşamakta.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

AS GÜRELLER YAPI FUARI 2011 FUAR STANDI-Fair Arena Standı

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=15402): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 15778. kez ziyaret edilmektedir.