leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Hakkımızda

 


Arı sütlü krem cilde doğal bir nemlilik verir. Arı sütlü krem cilt için oldukça faydalı bir krem çeşididir. Cildi pürüzsüzleştirme özelliği vardır. Ciltteki hücrelerin yenilenmesini sağlar. Arı sütlü krem her tip cilde uygulanabilecek bir kremdir. Cildi besler ve onarır.

Arı sütü ( royal jelly ) içeriği sayesinde oldukça faydalıdır. Öyle ki bir arı, arı sütüyle beslenerek 6 yıl yaşarken diğer arılar normal beslenerek 6-7 ay yaşıyor. Arılar doğduklarında 3 türe ayrılır. İşçi arılar sürekli bal yapmakla görevlidir. Erkek arılar çoğalmakla görevlendirilirler ve arı sütüyle beslenen arı kraliçe arı olur ve bal kovanına binlerce yumurtayla verim sağlar.
 


Arı sütü, arıların kendi vücudunda üretmiş oldukları jel kıvamında ekşi bir tada sahip ve rengi krem rengindedir. Arı sütü genç bal arılarının salgı bezinde üretilir ve kraliçe arı hayatı boyunca arı sütüyle beslenir. Dünyadaki tüm arılar doğadan topladıklarıyla bal, polen ve propolis üretir. Bedeninde ise arı sütü, mum ve arı zehri üretir. Çevrenin ve havanın etkisiyle toplayarak ürettikleri bal, polen ve propolisin tadı farklılık gösterirken; kendi vücudunda ürettiği arı sütü, mum ve arı zehri bütün dünyada aynı etkiye sahiptir. Arı sütü ülkemizde daha yeni yeni kullanılmaya başlanmıştır.

    Vücut için gerekli olan B vitamini, amino asitler, yağ asitleri, çinko gibi mineraller, enzimler içerir. Doğal antibiyotik özelliği ve antibakteriyel özelliği vardır.
    Kolesterol düşürücü, dengeleyici etkisi vardır.
    Kuru ciltleri nemlendirici özelliği vardır.
    Cildi besler, cilt için oldukça faydalıdır.
    Anti ageing yani yaşlanma karşıtı özelliği bulunmaktadır. Gençleşmeye yardım eder. Cilt kırışıklıklarının oluşmasını önler.
    Bağışıklık sistemini güçlendirmesi sebebiyle yaraların, yara izlerinin ve vücuttaki kesiklerin kolayca iyileşmesine etki eder. Vücuttaki yaraların iyileşmesini sağlar.
    Arı sütü kremi ciltteki sivilceler, akneler, kara noktalar için de oldukça faydalı bir kremdir.
    Kuruluk nedeniyle ciltte oluşan döküntülerin oluşmasını önler. Cildi nemlendirmesi sebebiyle ciltte kuruluk sebebiyle oluşan döküntüler olmaz.


    Yaşlanma sebebiyle oluşan kırışıklıkları azaltıcı etkisi bulunması da arı sütü kreminin faydaları arasındadır.
    Cildi zararlı olan UVB ışınlarına karşı korur.
    Bakterilerle, alerji ile kolay mücadele etmeyi sağlar.
    Ciltteki döküntüler, kızarıklık ve cilt tahrişlerine karşı da iyi gelir.
    Böbreklere de yarar sağlar.
    Güneş ışığının zararlı etkilerine karşı da koruma sağlar.
    Menopoz sırasında kadınların hormonlarında dengesizlikler olur. Hormonal değişiklikler sebebiyle ciltte de farklılıklar meydana gelir. Cilt kuruluğu yaşanabilir, kuruma olabilir. Deri esnekliğini kaybeder, solgun görünür.

Arı sütlü kremi düzenli olarak kullanmak cildin kadifemsi bir yapıya bürünmesine katkı sağlar. Arı sütlü kremi sabah akşam ele, ayağa, vücuda ve yüze gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 

.

.

.

.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

ARI SÜTLÜ KREM

Bu firmaya ait kayıtlar 4281. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...