Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 ANTALYA LARA SANDLAND-Antalya--sandland-antalyada-kum-heykel-festivali-nerede-en-buyuk-etkinlik-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Mekan Bilgisi

Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali (SANDLAND) devasa boyutlarda yüzlerce kum heykelin sergilendiği, alan genişliği, katılan sanatçı sayısı ve kullanılan kum miktarı gibi özellikleriyle dünyanın en büyük kum heykel etkinlikleri arasında yer almaktadır. TC Kültür ve Turizm Bakanlığı, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Muratpaşa Belediyesi, Antalya Tanıtım Vakfı ve Antalya Gazeteciler Cemiyeti’nin de aralarında bulunduğu pek çok kurum ve kuruluş tarafından desteklenen etkinlik Global Design Art Works tarafından düzenlenmektedir.

7’den 70’e herkese hitap eden etkinlikte ziyaretçiler özel olarak oluşturulan workshop alanında heykeltıraşlar eşliğinde bu ilginç sanatla tanışıp kendi eserlerini ortaya koyabiliyorlar. Ayrıca Kum Heykel Festivali özel workshop alanlarının yanı sıra atv safari, paramotor paraşüt ve benzeri etkinliklerin yer aldığı festival alanı ziyaretçilere unutamayacakları bir gün geçirebilme fırsatı sunuyor.

Dünyada bu tür bir etkinlikte ilk kez kullanılan led aydınlatma sistemi ile ışıklandırılan devasa boyuttaki heykeller ve tema çerçevesinde yayınlanan müzik yayınıyla adeta masalsı bir havaya bürünüyor. Her gece merak edenler için heykellerin yapım aşamalarının gösterildiği sinevizyon gösterimi yapılmaktadır.

Festival alanı toplam 22.000 metrekarelik alana kurulmuştur. Bu 22.000 metrekarelik alanın 7000 metrekarelik bölümünde kum heykel sergisi yer almaktadır. Geri kalan 15.000 metrekarelik alan ise gündüz ve gece düzenlenecek her türlü açıkhava etkinliği için kullanıma hazırdır.

100'den fazla heykelin sergilendiği kum heykel sergi alanı yaklaşık olarak 7000 metrekare alana sahiptir. Bu alan içerisinde birbirinden görkemli kum heykellerin yanısıra Kafeterya, Resmi Festival Hediyelik Eşya Standı ve Otantik Hediyelik Eşya Standı bulunur.Kum Heykellerin sergilendiği alanının hemen giriş bölümünde yer alan etkinlik alanımız 15.000 metrekare alana sahiptir. Etkinlik alanı olarak adlandırdığımız bu alan, Global Design Art Works' un düzenleyeceği etkinliklerin yanısıra gündüz veya gece her türlü açıkhava etkinliği için kullanıma hazırdır.
            
Kafeterya
Atv Safari
Paramotor Paraşüt (tandem)
Mini Golf Sahası
Bowling
Mini Çocuk Parkı
Resmi Festival Hediyelik Standı
Otantik Hediyelik Standı
Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

ANTALYA LARA SANDLAND

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=21962): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 9557. kez ziyaret edilmektedir.

Benzer Mekanlar


... Yükleniyor ...

KONAKLAMA


... Yükleniyor ...