Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 ALTIN YUNUS RESORT THERMAL HOTEL -Izmir-ÇEŞME-otel-altinyunus-hotel--Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Otel Bilgileri

Ege Bölgesinde, İzmir İline bağlı, Anadolu’nun en uç noktasında bulunan Çeşme İlçesi;Adnan Menderes hava alanına 90 , İzmir’e 80 , Efes ve Meryem Ana’ya 150 , Çeşme’ye 3,5, Alaçatıya 4 km uzaklıkta, Boyalık Mevkii, Kalem Burnu’nda konuşlanmıştır.

Yüzölçümü 1601 km2 olan Çeşme, doğu’dan Urla İlçesi, güney’den ve batı’dan Ege Denizi, kuzey’den ise Karaburun ilçesi ile komşu olup, Yunanistan’a bağlı Sakız Adasına uzaklığı 8 mildir.Üç tarafı denizlerle çevrili Urla yarımadasının batıya uzanan kısmı Çeşme Yarımadası olarak anılır.

Altın kumsalı,turkuaz renkli denizi ve muhteşem manzarası ile konuklarını 1974’ten beri en iyi şekilde ağırlayan konforlu , eğlenceli ve keyifli bir tatil cenneti.

5 yıldızlı Altın Yunus Resort & Thermal Hotel tam deniz kenarında mükemmel bir konuma sahiptir. Muhteşem manzara ve tüm aile için zengin imkanlar barındırır.

Seçkin ve iyi donanımlı odalar ve süitlerin tamamı eşsizdir, aydınlıktır, yenidir ve davetkar bir tasarıma sahiptir. Bazı odalar muhteşem deniz manzarası sunar.

Oteldeki çok sayıda olanak arasında tenis kortları, bir spor salonu, çocuk bahçesi ve oyun odası, mağazalar, bisiklet kiralama ve bir otomatik vezne yer alır

Tabii bir de deniz terapisi dahil uygulamaların uzun bir listesi ve lezzetten ödün vermeden daha sağlıklı beslenmenize imkan tanıyan diyet programları mevcuttur.

Altın Yunus Bio Venus'te %20'lik indirim sunar.

Otel Odaları: 465.
Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

ALTIN YUNUS RESORT THERMAL HOTEL

Bu firmaya ait kayıtlar 32605. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...