Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 ALOE VERA KREMİ -Izmir-KARŞIYAKA-aloe-vera-kremi-aloe-vera-kreminin-faydalari-aloe-vera-kremi-ne-ise-yarar-aloe-vera-kremi-nedir-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

 

Cilde doğal bir nemlilik veren aloe vera kremi cilt dostu olarak bilinmektedir. Cildi dinlendirici bir özelliğe sahiptir. Yazın sıcak aylarda meydana gelen güneş yanıklarına iyi gelmektedir. Aynı zamanda böcek sokmalarını, mantar rahatsızlıklarını giderici etkiye sahiptir. Sedef hastalığına da aloe vera kremini kullanmak faydalı olacaktır.


Cilt kırışıklıklarını giderir cilde doğal bir parlaklık verir ve cildi pürüzsüzleştirir. Cildin tazelenmesini sağlar. Aloe vera kremi ciltte meydana gelen mantar, uçuk, şişlik gibi rahatsızlıklara uzun süre kullanıldığı zaman etki göstermeye başlar. Aloe vera kremi tıbbi tedaviler sonucu hücrelerde meydana gelen zararları yok edici özelliğe sahiptir.

Günümüzde piyasada Aloe Vera bitkisinin krem, jel, losyon, Sabun ve şampuan olarak da kullanımı yaygındır.

Aloe Vera Kremi Faydaları
Cilde tazelik veren, nem sağlayan ve son derece dinlendirici, yüksek konsantreli bir cilt bakım jelidir. Hafif cilt yanıkları,güneş yanığı, cilt tahrişleri veya kesik gibi ufak yaralanmalarda cildi yenileyici, rahatlatıcı, serinletici ve dinlendirici etkisi bulunmaktadır. Akne, şişlik, uçuk, pişik, mantar ve kepek gibi cilt sorunlarında sürekli kullanımda fayda sağlar. Böcek sokmalarında serinletici etkiye sahiptir.Cilt bakımınızda sabah ve akşamları cildinizi temizledikten sonra krem sürmeden önce uygulayabilirsiniz. Cildinizi derinlemesine nemlendirerek kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. Ayrıca yıpranmış ve hassas ciltlerde rahatlatıcı etkisi vardır.

Aloe Vera Kremi Uygulaması: Temizlenmiş ve tonik sürülmüş vücuda veya cilde (gündüz bakım kremi veya gece kremi öncesi göz çevresi hariç) masaj yaparak sürünüz.

Aloe Vera (Aloe Barbadensis)
500′den fazla türü olan Afrika kökenli Aloe Vera, ülkemizde ''Sarısabır'' adıyla bilinir. Görünüş olarak kaktüse benzese de zambakgiller familyasına mensuptur, dolayısıyla bizim soğan ve sarımsağımızla akrabadır. Aloe Vera, şifalı özellikleri çok eskiden beri bilinen bitkilerin en önemlilerinden biridir. Christoph Colomb, vazgeçilmez dört besin maddesinden biri olarak tanımlar. Eski papirüslerde Mısır kraliçesi Nefertiti ve Kleopatra’nın da sağlık ve güzelliklerini Aloe Veraya borçlu oldukları anlatılır. Aloe Vera ya da Sarısabır’ın, 75 besleyici madde, 20 mineral, 18 amino asit ve 12 vitamin içerdiği bilinmektedir. Birçok bitkinin aksine, kabuğunun besleyici özelliği yoktur. Yararlı maddeler yaprağın içindeki dokulardan elde edilen jelde toplanmıştır. Bu jel glükomennan ya da pektik asit gibi korbonhidrat polimerler ihtiva eder.Aloe Vera Cilt Tedavisi
İnsanlık aloevera bitkisini eski zamanlardan bu yana hep yanıkların tedavisinde ve yaraları iyileştirmede kullanmıştır. Acıyı ve şişmeyi azaltmada etkin olup, aynı zamanda, deri ülserleri, egzama ve Sedef hastalığı gibi cilt hastalıklarında bitkisel tedavi olarak kullanılır. Sağlık üzerindeki olumlu etkilerinin yanı sıra aloe vera kozmetik ürünlerinde de çok sık kullanılan bir bitki olma özelliğini taşımaktır. Aloe vera bitkisi cilt üzerindeki etkileri dolayısıyla kozmetik dünyasının oldukça ilgisini çekmiş ve bu yüzden aloe vera özü kullanılarak bir çok güzellik ve bakım ürünü yapılmıştır. Aloe vera cilt bakım ürünleri, aloe vera krem, aloe vera şampuan etiketini taşıyan geniş yelpazedeki bir çok ürün kozmetik dünyasının vazgeçilmezleri arasına girmiştir.

.

.

.

.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

ALOE VERA KREMİ

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=23367): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 5391. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...