Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 ALBASHOP AVS BOAT SHOW-Fair Arena Standı-Istanbul--gemi-yat-tedarikci-avs-boat-show--Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

Firmamız ülkemizin balık avcılığı sektöründe sürekli olarak kendini yenilemiş yaygın dağıtım ağıyla, tüm kıyılarımıza ulaşmış ekonomik ve kaliteli malzemeleriyle yıllardır amatör ve profesyonel balıkçılar tarafından kullanılmış, toplumu bilinçlendirmeye ve böylelikle de gelecek nesillere yaşanabilir ve daha zengin bir doğa bırakılması çalışmalarına katkıda bulunmuştur.

Yeni ürünlerimizle daha da zenginleştireceğimiz ürün ailemizle sizlere her zaman hizmet vermekten gurur duyduk. Ürün ailemize Balıkçılık malzemeleri haricinde deniz ve dalış malzemeleri de katıldı.

Çağdaş yaşamın ayrılmaz bir parçası olan internet ortamında da sizlere hizmet verebilmek için yeni bir yapılanma içine girerek online alışveriş yapabileceğiniz bir mağaza oluşturduk. Bundan sonra ürünlerimizi internet üzerinden çok kolay ve güvenli bir şekilde sipariş verdiğiniz de kapınıza kadar getirilecek.
www.albashop.com.tr adresimizdeki alışveriş sitesinde yer alan ürün sayısı her geçen gün artarak sizleri her konuda memnun edecek seviyeye ulaştırılacaktır.

Memnuniyetiniz, daha nice yıllar birlikte çalışmamıza vesile olacaktır.

Sektördeki 23. senemizi siz değerli müşterilerimizle doldurmamızın kıvancı ve mutluluğu içindeyiz.

 

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

ALBASHOP AVS BOAT SHOW-Fair Arena Standı

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=14331): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 5215. kez ziyaret edilmektedir.