Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 AĞLAYAN ŞELALE BALIKESİR-Balıkesir-EDREMİT-selale-su-patlak-cinar-manzara-temiz-hava-dogal-yasam-ferahl-k-koku-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Mekan Bilgisi

Ağlayan Şelâle, yöre halkı arasında, PATLAK ÇINAR diye de bilinir.
 
Akçay'dan Altınoluk istikametine giderken, Güre İskele Kaplıcalarından sağa dönen yol sizi Güre Köyüne götürür. Köye girmeden sola dönen yol ise, bu köyün bir mahallesi olan Yassıçalı'ya gider. Bu yola sapıldığında yaklaşık 500 metre kadar ileride tabelaların da gösterdiği şekilde sağa dönüldüğünde doğa sevenlerin yöremizde mutlaka görmesi gereken iki güzel piknik alanı bulunmaktadır. Bu yol biraz dar olmakla birlikte asfalt olup her aracın rahatlıkla girebileceği düzgünlüktedir.
İleride sağda mangal yakıp, ateşli piknik yapabileceğiniz AĞLAYAN ŞELALE, restaurantı, parkı, koyu gölgelik alanları, orman masaları, yer sofraları, ile size en iyi hizmeti sunmaktadır.

Ayrıca yola devam ettiğinizde yolun sonunda PINARBAŞI piknik alanına da gidebilirsiniz. Burası ateşsiz piknik alanı olup, ancak hazır besinler alabilirsiniz. .

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

AĞLAYAN ŞELALE BALIKESİR

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=17100): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 45338. kez ziyaret edilmektedir.

Benzer Mekanlar


... Yükleniyor ...

KONAKLAMA


... Yükleniyor ...