leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle
tst

Hakkımızda

Metropol hayatının nefes aldığı yaşam merkezi Alsancak’ın, en son teknoloji ve technogym farkı ile kurulan yeni spor merkezimiz “SportZ 232”spora bakış açınızı değiştirecek. Salon sporlarını doyasıya yasayabileceğiniz nezih ve samimi bir ortam yaratmak için hizmetinize sunduğumuz SportZ Club 232 de günün stresinden uzaklaşıp keyifli dakikalar yaşayacaksınız.

Spor tutkunu bireylerin vazgeçemeyeceği, farklı atmosferi ve zengin spor aktivite seçenekleri ile hem spor yapıp hem de dinlenme fırsatı yakalayacaksınız. .Spora farklı bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen SportZ Club 232, 1500 m2 lik alana yayılmış 100’ün üzerinde fitness aleti ve alanında uzman eğitmenler gözetiminde sizlere spor yapma fırsatı sunuyor.

Uzman eğitmenlerimiz ve doktorlarımız  tarafından yapılan ölçümler sonucu size özel hazırlanan,
düzenli olarak takip edilen ve gelişiminize göre yenilenen egzersiz programları ile daha bilinçli spor yaptığınızı hissedeceksiniz.

Bünyemizde barındırdığımız başlıca aktiviteler arasında;Gym, Aerobik, Pilates, Step, Cardio Kickbox, Gymstick, Spinning, Dans (Oryantal-Latin-Modern)  Yoga, Streching, ve  Uzak Doğu Dövüş Sanatları yer almaktadır.
Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

AEROBİK SALONU

SPORTZ CLUB 232

Bu firmaya ait kayıtlar 1834. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...