Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 50.YIL PAZAR ALANI VE HİZMET TESİSLERİ -Istanbul-SULTANGAZİ-mahalle--pazar-yeri--bilgi-evi--aile-sagligi-merkezi--kurban-kesim-yeri--afet-merkezi--fatura-odeme-merkezi--park-ve-sosyal-donati-alanlari--genclik-merkezi--hanimlar-lokali--otopark--park-cay-bahcesi-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Mekan Bilgisi

50.Yıl Mahallesi, 3903 m2 yüzölçümlü 2117 ada 23 parselde haftanın belirli günlerinde daimi pazar yeri diğer günlerde bölgeye hizmet edecek Bilgi evi, Aile Sağlığı Merkezi, Kurban Kesim Merkezi, Afet Merkezi, otopark, park ve çay bahçesi alanlarıyla beraber 50.Yıl Pazar Alanı ve Hizmet Tesisleri halkımızın hizmetine açılmıştır.

Proje; 10888 m2 inşaat alanına ve 2795 m2 peyzaj alanına sahiptir. Bünyesinde Bünyesinde Mahalle Pazar Yeri, Bilgi Evi, Aile Sağlığı Merkezi, Kurban Kesim Yeri, Afet Merkezi,Fatura Ödeme Merkezi,Park ve Sosyal Donatı Alanları,Gençlik Merkezi,Hanımlar Lokali,Otopark, Park- Çay Bahçesi bulunmaktadır..

Proje kapsamındaki yapı afet zamanlarında toplanma yeri olarak, pazar alanları ise kurban bayramlarında kesim yeri olarak da tasarlanmıştır.
Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

50.YIL PAZAR ALANI VE HİZMET TESİSLERİ

Bu firmaya ait kayıtlar 4561. kez ziyaret edilmektedir.

Benzer Mekanlar


... Yükleniyor ...

KONAKLAMA


... Yükleniyor ...